‘’Yaktın Beni’’

Christian Louboutin, Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonunu tanıttımında Sinem Kobal'dan açıklamalar...

‘’Yaktın Beni’’
- A +

 

Christian Louboutin, Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonunu tanıttı. Kırmızı tabanların sihirbazı tasarımcı Christian Louboutin’in, markanın İstinye Park mağazasında gerçekleşen davetine sanat ve sosyete dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

Davetliler Christian Louboutin Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonunun farklı temalarını keşfetme fırsatı buldular. Özellikle yüksek topuklu seksi modeller ve tasarımcının punk akımından esinlendiği topuğu dikenli modelleri büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz yıl oje kolekiyonuyla güzellik dünyasına giriş yapan Christian Louboutin’in, Christian Louboutin Beauté oje koleksiyonunun son üyeleri Scarabée koleksiyonu da ilgi çekti. Davetliler, seçtikleri renkleri tırnaklarına uygulatarak keyifli bir deneyim yaşadılar.

Daha önce kardeşim dediği Aslıhan Doğan ile aşkı tescillenen Arda Turan’ ın fotoğrafları son günlerin en çok konuşulan olayı oldu. Magazin dünyasında bomba etkisi yaratmış olsa da Sinem Kobal’a tesiri olmamış görünüyordu. İstinye Parkta Christian Louboutin’ özel davetine katılan Kobal dostları ile alışveriş yaparken yeni sezon ayakkabıları denedi ve Louboutin Beauté oje koleksiyonunundan beğendikleri ürün aldı.

Uğur Yücel, Meltem Cumbul ve Sarp Apak ile kamera karşısına geçtiği ‘’Yaktın Beni’’ filminin çekim arasında mağazaya gelen Kobal ” Konuşmam, film çekiyoruz adı Yaktın Beni ” dedi ve sete doğru yola çıktı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler