Modacı, Moda tasarımcısı.

1972 yılında Bursa'da doğan Arzu Kaprol, 1992 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Moda Konfeksiyon bölümünü bitirdikten sonra 1994 yılında Paris American Academy'de Perfectionnement programını tamamladı. Aldığı bir çok ödül ile moda dünyasında adını duyuran Kaprol, başarı dolu serüvenine, önemli ulusal ve uluslararası moda etkinliklerinde farklı koleksiyonlarıyla yer alarak devam etti.

Tasarım alanındaki başarılarına ilave olarak, inovatif tekstiller alanında öncülük yaptığı Türk Silahlı Kuvvetleri, Garanti Bankası ve Formula 1 gibi kurum ve özel organizasyonlar için teknolojij ve uygulama projeleri gerçekleştirdi.
Arzu Kaprol kendi adını taşıyan markasının yanı sıra 2002 yılından beri Ay Marka Mağazacılık bünyesinde Network ve Que'nun Kadın koleksiyonlarının tasarımcısı.

Arzu Kaprol lüks hazırgiyim mağazaları, Türkiye'de Ay Marka Mağazacılık ile yapılan lisans anlaşması ile her gün büyümektedir. Şu anda İstinyepark, Ankara ve Akmerkez Beymen mağazalarında satılan Arzu Kaprol koleksiyonunun yanı sıra; Nişantaşı, Galata, Bursa Korupark, Antalya Lara ve İzmir Alsancak'ta olmak üzere 6 tane Arzu Kaprol lüks hazır giyim mağazası bulunmaktadır.

Arzu Kaprol Couture operasyonu kişiye özel giyim alanında dünyadan önemli isimlere özellikle gece kıyafetleri hazırlamaktadır. Kuruçeşme'deki Boğaza bakan showroomda Arzu Kaprol Couture operasyonu yürütülmektedir.

Tekstil dünyasındaki başarılılarının yanı sıra, ev tekstili alanında Zorlu Grubu ile yaptığı lisans anlaşmasıyla 'Arzu Kaprol Home' ürünleri Linens mağazalarındaki özel corner'larda ve bazı Arzu Kaprol mağazalarında satışa sunuluyor.