sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


WhatsApp kullanıcıları bu haber size!

Hepimizin hayatına giren Whatsapp hakkındaki bu ayarlar çok işinize yarayacak

WhatsApp kullanıcıları bu haber size!
- A +

 

WHATSAPP SESLİ ARAMA ÖZELLİĞİ
WhatSapp’ta sesli arama özelliğini kullanmak için kişiyle olan sohbet pencerenizi açarak üst kısımda ki telefon simgesine basman yeterli olacaktır. Operatör ücreti ödemeden ücretsiz olarak İnternet üzerinden kişi listen ile sesli görüşme yapılabilecek bir özellik.

WHATSAPP NUMARANI DEĞİŞTİR
Telefon numaranı değiştirdin fakat WhatSapp’ı eski telefon numaranla kullanmaya devam mı ediyorsun? Bu durumu düzeltmek için yeniden WhatSapp’ı kurmana gerek yokAyarlar>Hesap>Numarayı değiştir seçeneği tüm ayarlarını ve gruplarını yeni numarana taşıyacaktır.

WHATSAPP’I BİLGİSAYARINDA KULLANMA
Whatsapp’ı bilgisayarda kullanmak oldukça basit, bunun için web.whatsapp.com adresine giriyoruz açılan ekranda bir QR kod bizi karşılıyor burada yapmamız gereken WhatSapp’ı kullandığımız telefonumuzda ayarlar kısmını açtığımız menüye (Sağ üstteki 3 nokta olan menü) tıklayıp seçenekler arasında ki WhatSapp web‘i seçmek, açılan QR kod okuyucuya bilgisayar ekranımızda ki kodu okuttuğumuz da otomatik olarak WhatSapp’ı bilgisayarımızda açmış olacağız.

WHATSAPP SİLİNMİŞ MESAJLARI KURTARMA
WhatSapp’da sildiğin mesajlarına yeniden ulaşman gerektiğinde ne yapman gerektiğini biliyor musun? Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığında WhatSapp’ı cihazından kaldırıp tekrar kurduğunda eski mesajları yüklemek isteyip istemediğini soracaktır.

WHATSAPP SON GÖRÜLMEYİ GİZLEME
WhatsApp’ta son görünme tarihini gizlemek istiyorsan yapman gereken Ayarlar>Hesap>Gizlilik>Son görülme ayarını incelemen ve Herkes-Kişilerim-Hiç kimse seçeneklerinden uygun olanı seçmen yeterli olacaktır.

WHATSAPP’I KİLİTLEME
WhatsApp’ta ki mesajların başkaları tarafından görünmesinden rahatsız mısın?Telefonuna Applock gibi bir uygulama kurarak WhatSapp’ı şifreleyebilirsin, bu uygulama sayesinde telefonda ki istediğin diğer Mobil uygulamaları da kilitlemek mümkün.

WHATSAPP DOSYA AKTARIMI
PDF, APK, ZIP gibi uzantılara sahip dosyaları WhatSapp ile paylaşmak için gönderenin ve alıcının cihazında Whats Packed 2 Ads uygulaması bulunması yeterli.

WHATSAPP ANA EKRANA KONUŞMA KISAYOLU EKLEME
Sürekli mesajlaştığınız bir grubunuz var ve bunu cihazınızda ana ekrana kısayol eklemek istiyorsan grubun üzerine basılı tutup ve Sohbet kısayolu ekle seçeneğine tıklayın artık popüler konuşmanız ana ekranınızda. Aynı şeyi ana ekranda olmasını istediğiniz kişiler için de yapabilirsiniz.

WHATSAPP İNTERNET KOTANIZ EMİN ELLERDE
WhatSapp’ta arkadaşlarınızın gönderdiği  resim, ses, video gibi gönderiler çoksa ve internet faturanızı etkiliyorsa bunun için yine Ayarlar>Sohbet Ayarları>Medyayı otomatik indir seçeneği içerisinde bu tür paylaşımların hangi ağ kullanılırken indirileceğini seçebilir siniz.

WHATSAPP PROFİL RESMİNİ GİZLEME
Profil resmini herkesin görmesini istemeyebilirsin veya sadece kişi listende olanlara profil resmini gösterebilir kişi listende olmayanlara gizleyebilir veya hiç kimseye profil resmini göstermeye bilirsin bunu ayarlamak içinse Ayarlar>Hesap>Gizlilik>Profil Fotoğrafı ayarlarını ziyaret etmen yeterli olacaktır.

Yorum Ekle

İlgili Haberler