Volkan ile Fenerbahçe arasında uçurum var!

Fenerbahçe'ye transferi gündemde olan Volkan Şen için menajer Hakan Korkmaz, Sporx'e özel açıklamalarda bulundu.

Volkan ile Fenerbahçe arasında uçurum var!
- A +

 

Fenerbahçe'de transfer taarruzu devam ediyor!

Bursaspor ile olan sözleşmesi sona eren Fernandao ve satın alma opsiyonu bulunan Şener Özbayraklı'yı kadrosuna katan Fenerbahçe, bir transfer daha yapmak için kolları sıvadı.

Vitor Pereira'nın rotasyon kadrosunu geniş tutmak istemesi ve Luis Nani transferinin olmama ihtimaline karşılık Volkan Şen için girişimlerini hızlandıran Fenerbahçe, Bursaspor ile resmi görüşmelere başladı.

Peki Volkan Şen cephesinde durum ne?

Volkan Şen'in Fenerbahçe'ye olası transferi hakkında Sporx.com'un sorularını yanıtlayan Şen'in menajeri Hakan Korkmaz "Transferde belirli bir mesafe kat edildi" dedi.

"TEKLİF İLE İSTENEN BEDEL ARASINDA UÇURUM VAR"

Fenerbahçe ile bir kez daha görüştüklerini ifade eden Korkmaz, Bursaspor'un bonservis talebi ile Fenerbahçe'nin teklifi arasındaki "uçurumu" ortadan kaldırmaya çalıştığını dile getirdi.

Volkan Şen'in şu anda Bodrum'da tatilde olduğunu dile getiren Korkmaz, "Volkan şu anda Bordum'da tatilde. Volkan'ın transferiyle ilgili belli bir mesafe katedildi. Ama henüz kesinleşen bir şey yok. Ancak bugün veya yarın birşeyler netleşir. Şu anda ne desek boş. Volkan için kritik bir haftaya girdik" şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler