Valorant Vp

Yeni oyunlar arasında yer alan Valorant uzun yıllar oyuncuların en sevdiği oyun olmaya adaydır. Sizde hemen Valorant oyununu indirerek ileride çok daha değerli olacak oyunda karakterinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Valorant Vp
- A +

 

ValorantVp Nedir?

2020 yılında piyasaya sürülen Valorant oyunu piyasaya sunulduğu günden bu yana oyuncu sayısını büyük bir hızla arttırmaya devam ediyor. Birinci şahıs nişancı oyununda karakterin güçlendirilmesi için oyun içi kullanılan para ValorantVp olarak isimlendirilir. Points anlamına gelen sanal para market içi ürünlerin satışında kullanılır.Karakterin görüntüsünün değiştirilmesi, oyun silahlarının satın alınması veya var olan silahın güçlendirilmesi için para gerekir. Oyunda hızlı bir şekilde gelişme göstermek oyun içi kazanılan paralarla mümkün değildir.

Valorant Vp Kullanımı

ValorantPoint  diğer adı ile Point Valorant oyun içerisinde ürünlerin alınması için kullanılır. Oyun karakterine özellik katmak için oyun içi sanal parası gerekir. Point birikimi yaparak kullanmak istediğiniz skinleri paranıza göre satın alabilirsiniz. Ancak oyunda yeteri kadar vakit geçirmiyor ve oynadığınız her oyunu kazanmıyorsanız para biriktirmek ve karakteri geliştirmek epey zamana mal olur.

Vp kullanarak oyun silahlarını satın alabilir ve silahlarını güçlendirebilirsiniz. Ayrıca karakterinizin görünümünü değiştirerek defans özelliğini arttırarak ajanın tüm özelliklerini aktif hale getirerek yenilmez olabilirsiniz. Tüm bu özellikler için yapılması gereken tek şey oyun parası biriktirmek ve oyun içi marketten dilediğiniz ürünü veya güçlendirmeyi satın almak için kullanılır.

Valorant VP Satın Alma

Valorant Vp satın alarak oyunda ilerleme hızınızı ciddi arttırabilirsiniz. Oyun için en kolay yapılan şey satın alınarak para artırımı sağlamaktır. Vp satın almak için siteye giriş yaptıktan sonra üyelik açılır. Üyelik ücretsizdir ve herhangi bir ek bilgi istenmez. Ardından 2400 VP 400 VP 800 Vp gibi çok çeşitli para miktarından dilediğinizi veya ihtiyacınız olduğu kadarını seçerek ‘satın al’ tuşuna basabilirsiniz. Ödeme yöntemlerinden dilediğinizi seçerek ödeme yapıldıktan sonra oyun içinde kullanılmak üzere kod verilir. Bu kod V points simgesine tıklanarak yazılır ve aktarım sağlanır. Bir oyuncu hesabına dilediği kadar ValorantVp satın alabilir.

 

Yorum Ekle

İlgili Haberler