Vali Bursalılarla iftarda buluştu

Vali Karaloğlu, Yeşilyayla Caddesi Esnafının ve Bursa Çayeli Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin ortaklaşa tertiplediği iftar sofrasında Yıldırımlılar ile bir araya geldi.

Vali Bursalılarla iftarda buluştu
- A +

 

Ramazanı ve iftar sofralarını vesile kılarak her akşam farklı mekanlarda, toplumumuzun farklı kesimleriyle bir araya gelen Bursa Valisi Münir Karaloğlu Yeşilyayla Halkı ile bir araya geldiği sokak iftarında yaptığı konuşmada;" Bu akşam da belki ilk oldu sokakta, caddede bir iftar sofrasını paylaştık. Ramazan paylaşmaktır. İftar sofraları paylaşıldıkça güzel oluyor ve manasını buluyor. Sokakta da olsa caddede de olsa sizlerle beraber olmak sizlerle bir iftar sofrasını paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Allah tuttuğunuz, tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Ramazanınızı ve idrak edeceğimiz kadir gecenizi, ramazan bayramınızı şimdiden kutluyorum. İnşaallah ramazan bayramı ülkemizdeki dirliğin birliğin beraberliğin devamına vesile olur diye temenni ediyorum.

Diğer taraftan İslam Dünyası'nda akan kanın, akan gözyaşının ve kargaşanın giderilmesine de vesile olmasını temenni ediyor Ben iftar sofrasını kuran bütün arkadaşlarımı kutluyorum. Çayeli Derneğini ve bu caddede esnaflık yapan dostlarımızı arkadaşlarımızı tebrik ediyor, hepinize hayırlı akşamlar diliyor, sevgi saygı sunuyorum." dedi.

Vali Karaloğlu iftar programı sonrasında vatandaşların fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler