Üzülmez "Daha hiçbir şey bitmedi"

Bursaspor’da 10 kişi kalmasına karşın alınan galibiyetin sevinci yaşanıyordu. Teknik Direktör İbrahim Üzülmez, futbolcularının sahada arslanlar gibi mücadele ederek haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Üzülmez "Daha hiçbir şey bitmedi"
- A +

 

İbrahim Üzülmez, maçla ilgili olarak şu değerlendirmeyi yaptı: “Hafta içi çalıştığımız antrenmanlarda uyguladığımız her şeyi doğru bir şekilde sahaya yansıtan oyuncu grubu vardı. Bireysel yeteneklere sahip takıma karşı oynadık, Rakibe pozisyon vermeyen takım görüntüsündeydik bu beni çok memnun etti. İlk 45 dakika bizim açımızdan çok olumlu geçti. Golleri de bulduk. İkinci yarı da oyuncularıma tehlikeli skor rehavete kapılırsak sıkıntı olacağını söyledim iyi de başladık kırmızıdan sonra oyuncular psikolojik olarak skoru koruma iç güdüsüyle rakibe pozisyon verdik. Üst sıralar yaklaşma anlamında önemli bir 3 puan oyuncularıma gayreti için teşekkür ediyorum. Ama dikkat etmemiz lazım. Bundan sonra, kırmızı kart açıkçası beni üzdü. Özer’i de üzdü. Ona sahip çıkmamız gerekiyor. Rakibimize bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum. Oyuncularımız aslanlar gibi mücadele ettiler. Hepsini yürekten kutluyorum. Lig uzun maraton. Hiçbir şey bitmedi. Daha çok yolumuz var. Yolumuz uzun ve çetrefilli. İnanarak aynı ciddiyetle elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Geldiğimiz günden itibaren cezalar ve eksiklere alıştık. Yerine başka arkadaşlarımız en iyisini yapmaya çalışacaklardır.”

ÖZER ÇOK ÜZÜLDÜ
Özer’in pozisyonu affedilir bir pozisyon değil. Shehu’nun istekli gayretli oyuncularımızdan. Özer çok duygusal oyuncu, oyuncuların bu anlamda saha içerisindeki davranışlarda. Bir takım şeyleri en ince ayrıntısına kadar düşünerek hareket etmesi gerekiyor. Bu şehrin bizden beklentileri var. Saha içerisinde bu hataları yapmamamız lazım. Hakemler kötü yönetebilir ama bizim de bir duruş sergilememiz gerekiyor.”

Yorum Ekle

İlgili Haberler