Üvey baba tacizi böyle ortaya çıktı!

İzmir Yeşilyurt’ta 14 yaşındaki S.D.S’nin üvey babasının tacizine uğradığını küçük kızın okulunun rehber öğretmeni ortaya çıkardı. Tacizci üvey baba K. D., küçük kızın şikayeti üzerine tutuklanarak cezaevine gönderildi

Üvey baba tacizi böyle ortaya çıktı!
- A +

 

İzmir'de aile içinde yaşanan tacizi rehber öğretmen ortaya çıkardı. Şoförlük yapan K. D. (37), üvey kızını taciz ettiği iddiasıyla tutuklanarak cezaevine kondu. Yeşilyurt'taki bir ortaokulun rehber öğretmeni H.M., 14 yaşındaki öğrencisi S.D.S'nin son zamanlarda içine kapanması ve sürekli olarak ağlamasından şüphelendi. Genç kız ile görüşen rehber öğretmen H.M., 14 yaşındaki S.D.S'nin üvey K. D.'nin tacizine maruz kaldığı iddiasıyla polise başvurdu. Okula gelen Karabağlar İlçe Asayiş ekipleri ve Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri küçük kızın yanına gitti. Özel bir odada yapılan görüşmenin ardından S.D.S. annesinin yaptığı ikinci evlilikten dolayı üvey babasının kendisine cinsel tacizde bulunduğunu öne sürdü. Küçük kızın bu iddiası sonrası savcılığın talimatı ile üvey baba, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri tarafından gözaltına alındı.

PSİKOLOJİK DESTEK

İddiaları reddeden zanlı, çıkarıldığı mahkemece cinsel istismar ve taciz suçlamasından tutuklanarak Buca Kapalı Cezaevi'ne gönderildi. Ortaokul son sınıf öğrencisi olan S.D.S.'nin yaşadığı travma nedeniyle büyük şok yaşadığı belirtilirken, Aile ve Sosyal Polikitalar İl Müdürlüğü uzmanları tarafından küçük kıza psikolojik destek vereceği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ederken küçük kızın üvey babasının özel sektörde şoförlük yaptığı ve poliste daha önceden herhangi bir suç kaydının bulunmadığı ortaya çıktı.

Kaynak: Yeniasır

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ