Ünlü baletle ilgili şok iddia

Balet E.O.'nun geçen ay tartıştığı kız arkadaşı G.Ç.'yi sokak ortasında tekme tokat dövdüğü iddia edildi. Opera sanatçısı olan G.Ç. sağlık raporu aldıktan sonra karakola gidip şikayette bulundu.

Ünlü baletle ilgili şok iddia
- A +

 

Ankara Devlet Opera ve Bale Sanatçısı olan E.O.'nun geçen ay tartıştığı kız arkadaşı G.Ç.’yi sokak ortasında tekme Tokat dövdüğü iddia edildi. Radikal'den İsmail Saymaz'ın haberine göre, Kendisi de eski opera sanatçısı olan 27 yaşındaki G.Ç., karakola gidip şikayette bulundu. G.Ç., Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği’nde alınan ifadesinde, bir süre önce ayrıldığı erkek arkadaşı E.O.'nun kendisini dövdüğünü öne sürdü.

YENİDEN BARIŞMAK İÇİN BULUŞMUŞ
Ayrılık sonrası yeniden barışmak için E.O. ile 9 Haziran’da buluştuklarını dile getiren G.Ç., iki saatlik sohbette verdiği bir örneğin E.O. tarafından yanlış anlaşıldığını ve masadan kovulduğunu kaydetti. G.Ç. evine gitmek üzere yola çıkmışken,E.O.'nun arkasından gelip konuşmak istediğini, kabul etmeyince saldırdığını dile getirdi. E.O.'nun kendisine “fahişe” diye bağırdıktan sonra dakikalarca tekme tokat dövdüğünü ileri sürdü.

SAĞLIK RAPORU ALIP ŞİKAYETÇİ OLDU
Dayak sonrası şikayetçi olan G.Ç.’nin sağlık raporunda, kafatasında ödem, alında, sol kolda ve boyunda kızarıklık ve morartılar saptandı. E.O., Yasimen Altıok'un 2002 yılında Nazım Hikmet'in anısına hazırladığı 'Nazım'la Dans' adlı bale gösterisinde de yer almıştı. E.O.'nun aynı zamanda bir pilates salonu sahibi olduğu öğrenildi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler