sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


"Uludağ'ı karıştıran ben değilim"

Gerçek adı Buket Güler olan Instagram kullanıcısı 'pukfashion'ın Uludağ’da tatil yaptığı oteli kötüledi, otel Güler'in 'bahanelerle' ödeme yapmak istemediğini söyledi. Söz konusu olayda fenomen, sunucu Buket Güler ile karıştırıldı.

"Uludağ'ı karıştıran ben değilim"
- A +

 

Instagram kullanıcısı “pukfashion”, Uludağ’da tatil yaptığına dair paylaşımlarda bulundu. Gerçek adı Buket Güler olan kullanıcı, daha sonra yaptığı paylaşımda ise kaldığı otelden yakındı ve kötü hizmet gördüğünü öne sürdü. 

Instagram fenomeninin açıklaması sonrasında otel, Güler’in otelden ayrılırken “çeşitli bahaneler sunarak” ödeme yapmak istemediğini iddia etti. Otelden yapılan açıklamada Güler’in, “Ben para ödemek istemiyorum, diğer oteller beni bedava konaklatmak istiyor, siz benden para alamazsınız” dediği öne sürüldü.

SUNUCU BUKET GÜLER İLE KARIŞTIRILDI

 Twitter’da otelin açıklamasını paylaşan kullanıcılar, sunucu Buket Güler’i etiketleyerek “Abla konuyla alakan var mı” diye sordu.

Sunucu Buket Güler ise “Yok ‘ablam’ yok. Tabii ki konuyla alakam yok. İsim benzerliği. Hem virüs var, ne Uludağ’ı? Ben evdeyim” diye yanıt verdi.

"SİZ YANLIŞ YERDESİNİZ"

Buket Güler, isim karışıklığının devam etmesi üzerine bir açıklama daha yaparak şunları kaydetti:

Bir otele gidip; yiyip-içip sonra da “Ben fenomenim” diyerek para ödemeden çıktığı iddia edilen kişi ile yaşanan isim benzerliği hakkında yazmam şart oldu. O “Buket” ben değilim. Bilen bilir de,bilmeyene duyurmak istedim. Linç için bahane arayanlar siz de yanlış yerdesiniz. 

Yorum Ekle

İlgili Haberler