'Türkiye'ye gidin' önerisi

Deniz turizmi için sezon açılırken Rus Pravda gazetesi, kararsız Rus turistlere "Türkiye'ye gidin" önerisinde bulundu. Gazete turizm ekinde Türkiye'nin en güzel plajlarına yer verdi.

'Türkiye'ye gidin' önerisi
- A +

 

Global Connection açıklamasına göre, Rusya'nın en büyük gazetelerinden Pravda, bugünkü sayısında Türkiye'deki plajlara yer verdi. Global Connection tarafından Pravda için hazırlanan turizm ekinde dünyanın en güzel kumsallarının Türkiye'de olduğuna işaret edildi. Böylece hala tatil için nereye gideceğine karar vermemiş ve tatil programını "son dakika" rezervasyonuna bırakmış olan Ruslar Türkiye'ye davet edildi. 

Gazete ekinde, Türkiye'nin deniz-kum-güneş üçlüsü kadar mağara, şelale ve kanyonlarının da görülmeye değer olduğu anlatıldı.

Ekte, Rus turistlere gidebilecekleri tatil beldeleri hakkında seçenekler sunulurken, Bozcaada, Kalem Adası, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Ölüdeniz ve Patara öne çıkan plajlar oldu. Rus turistlere bu plajlar hakkında detaylı bilgiler de verildi.

"Türk kahvesinin tadına bakmadan Türkiye'yi terk etmeyin" önerisi de yer alan ekte, Türkiye'de içilebilecek kahveler de tanıtıldı.

İlgili Haberler