Türkiye bunu da gördü!

Arabada çektiği videolarla ünlenen Banu Parlak, sosyal medya hesabından "Tek zaman bulduğum yer burası" diyerek tuvalet ihtiyacını giderdiği sırada video paylaştı. Ünlü şarkıcı, paylaşımı sosyal medyada yayıldıktan bir süre sonra sildi.

Türkiye bunu da gördü!
- A +

 

Yıllar önce arabasında şarkı söylediği videoları yayınlayarak ünlenen ve şarkıcılığa soyunun Banu Parlak, yoğun iş temposuna dikkat çekmek için sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir paylaşım yaptı.

"TEK ZAMAN BULDUĞUM YER BURASI"

Instagram'da 1,4 milyon takipçisi bulunan bir çocuk annesi Banu Parlak, "Tek zaman bulduğum yer burası" diyerek tuvaletini yaptığı esnada bir video yayınladı. Videosu kısa sürede sosyal medyada yayılan Parlak, paylaşımını sildi.

ÖLÜM HABERİ ÇIKMIŞTI

Geçtiğimiz sene Banu Parlak'ın Instagram hesabından bir paylaşım yapılarak genç ismin hayatını kaybettiği duyurulmuştu. Bir anda magazin gündemine yerleşen Parlak, Instagram hesabından video yayınlayarak aracılığıyla seyir halindeyken saldırıya uğradığını ve telefonunun çalındığını söylemişti.

"ARACIMA SALDIRIP TELEFONUMU ALDILAR"

Yaşadıklarını anlatan Parlak, "İş yerimden çıktığımda kim olduğunu bilmediğim kişiler tarafından ışıklarda beklerken aracıma saldırdılar ve telefonumu aldılar. Kim olduklarına dair hiçbir bilgim yok. Şimdi avukatımla birlikte gerekli şikayetleri yapacağız. Annem de dahil olmak üzere herkes perişan olmuş. Telefonum ve hattım yok" demişti.

İlgili haber için tıklayın.

Survivor Aleyna'nın, Cengiz Ünder'le aşkı belgelendi

Yorum Ekle

İlgili Haberler