Tribün finale hazır

Geçtiğimiz akşam sabahlayarak birçok pankart yazan taraftar grupları, maça gelecek Bursasporlulara çağrıda bulunarak herkesin atkısı ve formalarıyla maça gelmelerini en azından yeşil tişört giymelerini istiyor.

Tribün finale hazır
- A +

 

Çarşamba Günü Türkiye Kupası finalinde Galatasaray ile karşılaşacak Bursaspor’un taraftarları, adeta seferberlik ilan etmiş durumda. Kendilerine ayrılan 11 bin bileti satışa çıkar çıkmaz tüketen Bursasporlular şimdi de takımlarına destek ve görsel şovlar için kolları sıvadı. Geçtiğimiz akşam sabahlayarak birçok pankart yazan taraftar grupları, maça gelecek Bursasporlulara çağrıda bulunarak herkesin atkısı ve formalarıyla maça gelmelerini en azından yeşil tişört giymelerini istiyor.

Öte yandan takımlarının kupa finalinde oynayacağı maçı kaçırmak istemeyen yurt dışındaki taraftarlar da Bursa’ya akın ediyor. İngiltere, Almanya ve Belçika başta olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde yaşayan Bursasporlular, bu sabahtan itibaren Bursa’ya gelmeye başladı. Bu arada Bursasporlu taraftarlara tribünde dağıtılmak için Büyükşehir Belediyesi tarafından bayraklar hazırlandığı da öğrenildi

Bursa.com

Yorum Ekle

İlgili Haberler