Trafikte beyzbol sopalı intikam! Defalarca korna çalınca...

Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde, yol verme nedeniyle biri kadın iki sürücü arasında çıkan kavga, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Trafikte beyzbol sopalı intikam! Defalarca korna çalınca...
- A +

 

Kadın sürücü kendisine tekme atan erkek sürücünün otomobilinin ayna ve camlarını beyzbol sopasıyla kırdı. Her iki sürücü de olayın ardından birbirlerinden şikayetçi oldu.

Geçen 7 Haziran'da, E.Ö. 48 RH 730 plakalı otomobille, Ortaca Hükumet Konağı Kavşağı'na geldiğinde önündeki kadın sürücü Ö.D.'nin kullandığı 48 RR 853 plakalı otomobili sollamak istedi.

İddiaya göre, ısrarla korna çalmasına rağmen Ö.D.'nin yol vermemesine sinirlenen E.Ö., el kol hareketleriyle tepkisini gösterdi. Ö.D., bu sırada kendisini sollayan E.Ö.'nün peşine düştü.

Ö.D., yaklaşık 1 kilometre boyunca peşinden gittiği E.Ö.'yü Terzialiler Mahallesi Cumhuriyet Caddesi'nde durdurdu. İkili arasında tartışma çıktı.

Kadın sürücü Ö.D. otomobilden beyzbol sopasıyla indi. İki arasındaki tartışma biranda kavgaya döndü.

E.Ö. tekme attığı kadın sürücünün yere düşmesi üzerine araçların yanından biraz uzaklaştı. Yerden kalkan Ö.D. öfkesini kendine tekme atan adamın aracından çıkardı.

Ö.D. beyzbol sopasıyla erkek sürücünün otomobilinin cam ve aynalarını kırdı.

Çevredekiler, Ö.D.'yi sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Bu sırada gelen polis ekipleri, Ö.D.'yi güçlükle etkisiz hale getirdi. Olay anı yakındaki bir işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Olayın ardından polis merkezine götürülen Ö.D. ile diğer sürücü E.Ö., birbirlerinden şikayetçi oldu. Her iki sürücü de ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler