sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Tost yaparken evi kurşunlandı

Mutfakta kahvaltı için tost hazırlayan kadın hayatının şokunu yaşadı kurşun mutfak penceresinden girdi olayda ölen yada yaralanan olmadı.

Tost yaparken evi kurşunlandı
- A +

 

İZMİT'in Gündoğdu semtindeki deprem konutlarında bu sabah kimliği belirsiz bir kişi bir evin mutfak penceresine ateş edip kaçtı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, kurşun camı delip duvara da çarptıktan sonra mutfak lavabosunun içine düştü. 

Olay,  Gündoğdu Deprem Konutları'nda  23'üncü Ada'da bugün saat 09.00 sıralarında meydana geldi. Volkan Akçaoğlu eşi ile birlikte kahvaltı yapmaya hazırlanırken,  dışardan bir el silah sesi duyuldu. Bir kurşun pencere camını delip önce duvara çarptı, daha sonra mutfaktaki lavabonun içine düştü. O sırada mutfakta kahvaltı için tost yapmakta olan eşinin bağırması üzerine yanına giden Volkan Akçaoğlu penceredeki deliği görüp dışarıya baktığında kimseyi göremedi. 

Polise haber verilmesi üzerine olay yerine gelen ekipler dışarda mermi kovanı aradı. Pencereden giren merminin de duvara çarptıktan sonra bulaşıkların yıkandığı yere düştüğü anlaşıldı. Polis araştırmalarını sürdürüyor. 

Yorum Ekle

İlgili Haberler