sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Topçu, Otokoop esnafıyla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Bursa Milletvekili Adayı Tevfik Topçu, Otokoop’ta esnafla buluşup sıkıntılarını dinledi.

Topçu, Otokoop esnafıyla  buluştu
- A +

 

Seçimlere geri sayımın başladığı bugünlerde adım adım Bursa merkez ve ilçelerini ziyaret etmeyi sürdüren Topçu, Otokoop’ta esnafla buluştu. MHP Bursa listesinde üçüncü sıradan aday gösterildikten sonra , “Girilmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmayacağız” sözleriyle seçim çalışmalarını başlatan Topçu, Otokoop esnafından partisi için destek istedi. 7 Haziran seçimlerine kadar çalışmalarını aralıksız olarak sürdüreceklerini söyleyen Topçu, “AK Parti iktidarından yorulan vatandaşlarımızın yoğun ilgi ve desteği ile karşı karşıyayız. AK Parti sadece kendi yandaşına yardımcı oluyor. Halkımızın oylarıyla 7 Haziran'da AK Parti iktidarının sona erdiği gün olacaktır” dedi.
Otokop ziyaretinin ardından Beşevler Mahallesi’nde ev ziyaretleri gerçekleştiren Topçu, oy isteyip partisinin seçim beyannamesini anlattı. MHP iktidarında evi olmayan ailelere 250 lira kira yardımı yapılacağını vurgulayan Topçu, “Bizim iktidarımızda muhtaç ailelere iş imkanı ya da 700 lira aile desteği verilecektir. İşsiz ve geliri olmayan gençler, ailelerinin sağlık sigortasından yararlanacaktır. Şiddete maruz kalan kadınlara adli yardım desteği sağlanacak, dava zaman aşımı uygulanmayacaktır. Emeklilikte yaşa ve prim gün sayısına takılanların mağduriyeti giderilecektir. Milliyetçi Hareket Partisi tutamayacağı hiçbir sözü vermez. Bizim sözümüz devlet sözüdür” diye konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler