Tom Cruise neden yaşlanmıyor?

Tom Cruise'un ilerleyen yaşına rağmen nasıl hala genç görünüyor olması birçok kişi tarafından merak ediliyor.

Tom Cruise neden yaşlanmıyor?
- A +

 

Birçok mecrada lakabı Benjamin Button olan Tom Cruise'un ilerleyen yaşına rağmen nasıl hala genç görünüyor olması birçok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, kadınları hala kendine hayran bırakırken erkekleri de kıskandıran Tom Cruise'un sırrı ne?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Güncel Öztürk, Tom Cruise'un genç görünme sırrını açıkladı. Zamanda adeta geri giden Tom Cruise 53 yaşında, ama 30'lu yaşlarında gösteriyor. Cruise, tabi ki de gençlik çeşmesini bulmadı, bulduğu şey iyi bir plastik cerrah... Birçok başarılı estetik operasyonu bir araya gelince de ortaya böyle bir görünüm çıkıyor.

Tom Cruise'un genç gözükmek için yaptığı operasyonlardan ilki botoks. Kaşlarının arasına, alnına ve göz kenarlarına düzenli aralıklarda botoks yaptırıyor. Dudak çevresine, bizim nazal bölge adını verdiğimiz burun yanlarına ve yanaklarına dolgu yaptırmayı da ihmal etmiyor

Bu işlemleri oldukça profesyonel birine yaptırıyor olmalı ki, suratına yapay bir ifade katmıyor, sadece onun 10-20 yıl öncesindeki gibi görünmesini sağlıyor. Boyun bölgesindeki gerginliğe de dikkat edersek, Tom Cruise'un boyun germe işlemi de yaptırdığını görebiliriz.

Uzun yıllar önce diş telleri takan ve burun estetiği operasyonu da geçiren Tom Cruise'un bütün bunlar birleşince nasıl hala bu kadar iyi göründüğünü anlamak çok da zor değil.

Yorum Ekle

İlgili Haberler