TOGG, Almanya'da görüntülendi!

TOGG Almanya'da yol testleri sırasında kamuflajlı bir şekilde görüntülendi. Peki aracın tasarımında herhangi bir değişiklik var mı?

TOGG, Almanya'da görüntülendi!
- A +

 

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), yerli otomobil çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak bu yılın başlarında düzenlenen CES 2022 fuarında C-Sedan konsept otomobilini tanıtan şirket, çok yakında C–segment SUV aracıyla asfalta ayak basmaya hazırlanıyor.

Yerli otomobili için artık geri sayım başladı. TOGG'un Gemlik'te inşası devam eden Gemlik tesislerinde de son aşamaya geçildi. Son olarak TOGG'un C–segment SUV aracı, Almanya'da yol testleri sırasında görüntülendi.

Yerli otomobil TOGG Almanya'da ortaya çıktı

INSIDEEVs'in haberi göre TOGG, Almanya'da yol testleri sırasında kamuflajlı bir şekilde ortaya çıktı. C–segment SUV'un 2019'daki konsept tasarımını göz önünde bulundurduğumuzda ise ilk olarak arkadaki çıkıntıların azaltıldığını ve arka camın da daha dikey konumlandırıldığını söyleyebiliriz.

TOGG'a yerli rakip geliyor!

Bunun dışında hem ön hem de arkadaki far tasarımlarında bazı ufak değişiklikler göze çarpıyor. Aynı zamanda aracın geri kalan parçaların bugüne dek gördüğümüz tasarımla fazlasıyla benzer. Son olarak görüntülerde SUV'un iç tasarımına dair herhangi bir detayın olmadığını belirtelim.

İlgili Haberler