Ticarete hızlı girdi

Sanayi kuruluşlarının depolarında atıl halde bekleyen elektronik parçaları, sanal ortamda alıcılarla buluşturan, www.nasreddinkazani.com adlı e-ticaret sitesi, açıldıktan kısa süre sonra piyasada büyük ilgi gördü.

Ticarete hızlı girdi
- A +

 

Çok sayıda elektronik ürün uygun fiyatlarla satışa sunulurken, stoklarında elektronik parça bulunan firmalar ürünlerini sitede satışa sunuyorlar. www.befasotomasyon.com ile içerik ortağı olan www.nasreddinkazani.com adlı e- ticaret sitesi, Bursa’da 14 yıldır, elektrik ve elektronik ürünleri satış ve pazarlaması yapan Befaş Elektrik & Elektronik, otomasyon uzmanı Proto Mühendislik ve elektronik eşya tamir servisi Senkron Elektronik firmalarının ortaklığında kuruldu. Yeni, ikinci el ve tamir görmüş olmak üzere 3 farklı elektronik ürün satışa sunulan sitede, Firma ortaklarından Ertuğrul Çelik, her iki sitede de tüm ürünleri çalışır durumda ve garantili olarak satışa sunduklarını söyledi. Sanayi kuruluşlarının ve büyük toptancıların depolarında üretimden kalkmış durumda çok sayıda elektronik parça bulunduğunun altını çizen Çelik, “Bu ürünler bir süre sonra hurdaya gidiyorlar. Ama piyasada bu ürünlere ihtiyacı olan firmalar da var. O firmalar ise bizim kısa süre önce satışa sunduğumuz ürünleri yurt dışından çok yüksek bedeller ödeyerek getiriyorlardı” dedi.

"YURT DIŞI TALEPLER GELİYOR"

Ertuğrul Çelik, iç piyasada büyük talep gelen ürünlerine yurt dışından da alıcılar çıkmaya başladığını söyledi. Açıldıktan hemen sonra, İngiltere, Fransa, Azerbaycan, Polonya ve Fas’tan teklif aldıklarını ifade eden Çelik, “Gördüğümüz ilgiden memnun olduk. Doğru yolda olduğumuza olan güvenimiz daha da arttı” dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler