sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


THY'den Nepal için yardım kampanyası

Türk Hava Yolları (THY), 25 Nisan'da meydana gelen şiddetli depremle sarsılan Nepal halkı için yardım kampanyası başlattı.

THY'den Nepal için yardım kampanyası
- A +

 

THY, 7.8 büyüklüğündeki depremde 8 binden fazla insanın hayatını kaybettiği, yaklaşık 18 bin kişinin yaralandığı Nepal'de halkın yaralarını sarmak için harekete geçerek, Türk Kızılayı ile ortak kampanyaya imza attı. İsteyenlerin cep telefonlarından kısa mesajla (SMS) katılabileceği kampanya kapsamında afiş hazırlandı. "Milyonlarca Nepalli Yardımlarınızı Bekliyor" başlıklı afişte, "Tarihinin en büyük felaketini yaşayan Nepal'de yoğun yağış ve salgın hastalıklarla boğuşan insanlara yardım etmek için Türk Hava Yolları ailesi olarak Türk Kızılayı'na destek oluyoruz" ifadelerine yer verildi.
Afişte, toplanan yardımların ihtiyaç sahiplerine elden teslim edileceği vurgulanarak, "THYNEPAL yaz 2868'e 4 SMS at, 40 lira tutarındaki branda çadır bağışla veya THYNEPAL yaz, 2868'e 1 SMS at, 4 kişilik ailenin 1 günlük gıda ihtiyacını karşıla" denildi. Kampanya 15 Mayıs'a kadar sürecek.

Yorum Ekle

İlgili Haberler