TBMM'de evlilik programı ve at yarışı yasağı

TBMM'deki çay ocakları çalışanlarının gün boyu evlilik programı, maç, at yarışı ya da dizi izlediklerini ve bu tür görüntülerin Meclis'in ciddiyetine yakışmadığını düşünen yönetim, radikal bir kararla tüm çay ocaklarından televizyonları toplattı.

TBMM'de evlilik programı ve at yarışı yasağı
- A +

 

TBMM ’deki çay ocakları çalışanlarının gün boyu evlilik programı, maç , at yarışı ya da dizi izlediklerini ve bu tür görüntülerin Meclis’in ciddiyetine yakışmadığını düşünen yönetim, radikal bir kararla tüm çay ocaklarından televizyonları toplattı.

‘AKSAKLIK OLUR’

Çay ocaklarında sadece evlilik programı, dizi, maç gibi yayınlar izlenmesinin söz konusu olmadığını belirten ocakçı ve garsonlar ise Genel Kurulu da televizyondan takip ettiklerini, verilecek aralara önceden hazırlandıklarını belirtiyor.

Çalışanlar, araları takip edemeyecekleri için taze çay ve servis konusunda aksaklık yaşanabileceğine dikkat çekti. Çay ocaklarını zaman zaman sigara odası olarak kullanan ve genel kurul çalışmalarını buradaki televizyonlardan takip ederek yoklamalara yetişen bazı milletvekilleri de karardan memnun değil. 

(Habertürk-Saliha Çolak)

Yorum Ekle

İlgili Haberler