Taze Çiçek İle Kutlamalarınıza Özel Çiçekler

Taze Çiçek ile kutlamak istediğiniz her an daha özel bir hale geliyor! Sevdiklerinize alabileceğiniz doğum günü çiçeği, yıldönümü çiçek türleri ve yeni iş çiçeği gibi özel tasarım çiçekler hakkında tüm bilgiler burada toplandı!

Taze Çiçek İle Kutlamalarınıza Özel Çiçekler
- A +

 

Taze Çiçek, herhangi bir yatırım almadan tamamen müşteri memnuniyeti ile büyümeyi başarmış online bir çiçekçilik platformudur. Firma ilk olarak İstanbul’da açılmış olup günümüzde Ankara, Eskişehir, Bursa, İzmit, İzmir, Kayseri, Adana ve birçok şehirde şubesi ile tüm Türkiye’ye hizmet sunuyor.

Doğum Günü Özel Tasarımlar

Sevdiklerinizin doğum gününde onları özel olarak hissettirecek çiçekler hediye etmek istiyorsanız firmanın doğum günü tasarımlarını kullanabilirsiniz. Lisyantus, mevsim çiçekleri, zambak, frezya, bonsai, orkide, papatya, güller, laleler ve çok daha fazlası ile oluşturulmuş çiçek sepeti içerisinden en beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Doğum günü için özel olarak çiçekler satın alırken çiçeklerin anlamlarına dikkat etmeniz gerekir. Güller ve orkide daha çok aşkı ifade ederken papatyalar saflık ve bolluğu temsil eder. Aynı zamanda sağlık anlamları da bulunur.

Çiçekçi olarak hizmet veren firma hem mobil uygulama hem de web sitesi üzerinden kullanılabilir. Mobil uygulama üzerinden edinilen siparişlerde özel olarak videolu mesaj ekleyebilirsiniz. Hediye Kutu’su alarak sevdiklerinize bir kez daha sevginizi gösterebilirsiniz.

Firma teknoloji ile beraber kendini geliştirdiği için her geçen gün çağımıza ve gerekliliklerine uygun bir hizmet sağlıyor.

Yıldönümü Çiçekleri

Yıldönümleri bir birlikteliğin bir yıl daha tamamlanması anlamına geldiği için kutlanması önemli olan bir etkinliktir. Yıldönümü için sunacağınız hediyelerin yanında çiçek almak sevdiğinize çok daha özel hissettirecektir.

Yıldönümü için özel olarak düzenlenmiş tasarımlardan dilediğinizi seçerek anında alabilir, dilerseniz de firma içerisinde yer alan çiçek türlerini kullanarak kendiniz özel bir buket oluşturabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişinin zevklerine uygun olarak seçeceğiniz çiçek siparişi ile ona yıldönümünüzde unutamayacağı bir hediye verin.

Yeni İş Çiçeği Ve Daha Fazlası

Yeni işe başlayan bir kişiyi kutlamak, yeni bebek doğuran kişinin bebeğini tebrik etmek ya da söz, nişan, düğün gibi yeni başlangıçlara yelken açan kişilere hediye vermek için firmanın sunduğu çiçeklerden seçim yapabilirsiniz.

Düğün çelengi, özür çiçeği ya da çok daha fazla konseptlerde oluşturulmuş özel çiçeklere ulaşabilir, birkaç dakika içerisinde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Birinden canlı renklerdeki çiçeklere en taze hali ile ulaşmak için www.tazecicek.com adresiniz ziyaret edebilirsiniz. Tüm konseptlere uygun, birbirinden taze çiçekler kapınıza kadar teslim ederek hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu eder.

Yorum Ekle