Tatlıoğlu’ndan Bursaspor’a destek

İyi Parti Bursa milletvekili İsmail Tatlıoğlu harekete geçti

Tatlıoğlu’ndan Bursaspor’a destek
- A +

 

Bursaspor'un uğradığı haksızlık Bursaspor camiasında tepkilere neden olurken, Bursalı siyasi isimlerden de tepkiler gelmeye başladı. Bursacom'a açıklamalarda bulunan ve sosyal medya hedabından da görüşlerini açıklayan İyi Parti Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu "Bursaspor'a geçmişte desteklerim hep oldu. Bundan sonra da olacak. Son yaşananlardan sonra bize düşen neyse ben yapmaya hazırım. Başta iktidar partisinin Bursa milletvekilleri olmak üzere herkesi de göreve çağırıyorum "derken
"Sadece düşme hattındaki takımların pandemi sürecinden etkilendiğini düşünerek, çıkma mücadelesi veren takımları göz ardı etmek hak değildir ve eşitlik ilkelerine aykırıdır.
Bursa, tüm gücüyle inisiyatif almalıdır.
Biz başlıyoruz!" Şeklinde konuştu. 

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Haydi herkes sıraya 02 Ağustos 2020 11:08 Kendi adına İyi bir transfer yapsın bursaspora bizde görelim. Şimdi oy için herkes sıraya girer bende destek veriyorum diye. Düne kadar nerdeydiniz. Karagümrük çıkıyor bursa çıkamıyor. Bursasporunda şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Oy oy oy 02 Ağustos 2020 11:31 Tamam bursasporu süper lige çıkaracak teknik heyet ve futbolcu transferi yapacak heralde.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Timsahmet 03 Ağustos 2020 23:21 Sen süper lige çıkar oy vermeyen namerttir sayın tatlı oğlu

İlgili Haberler