sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Tarkan'dan mega jest!

Tarkan, çocuklar için sahnedeydi. Megastar, Çaba Derneği’nin gecesinde ücret almadan konser verdi.

Tarkan'dan mega jest!
- A +

 

Çaba Derneği’nin 10. yılında cemiyet ve magazin dünyasının ünlü isimlerinin katılımıyla Raffles İstanbul Zorlu Center’da görkemli bir geceye imza atıldı. Tarkan’ın ücret almadan sahneye çıktığı gecenin tüm geliri sokaktan kurtarılmış çocukların eğitim
aldıkları Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi binasının yapımında kullanılacak.

ÇOCUKLAR İÇİN ‘ÇABA’LADILAR

Kurulduğu günden itibaren Türkiye’nin pek çok bölgesinde birbirinden önemli projelere imza atan Çaba Derneği, 10. yılını Raffles İstanbul Zorlu Center’da özel bir organizasyonla kutladı. “Çocuklar İçin Çabalayın” sloganıyla kurulan derneğin yardım balosuna iş, cemiyet, siyaset ve sanat dünyasının tanınmış isimleri katıldı.
Kokteylle başlayan gecede ‘Ünlü Anneler ve Oğullar’ adlı bir defile düzenlendi. Podyuma çıkanlar arasında; Suna - Umut Özkanca, Dinçer - Ergül Azaphan, Arzum Onan - Can Aslantuğ, Bettina Hakko Machler ve Çaba Genç Üniversite öğrencisi Bedirhan İşcen, Ayşe - Osman - Kemal Kucuroğlu, Demet Akbağ - Ali Çika, Eda - Kaan Kosif de vardı.


Gecenin en büyük ve merakla beklenen anı ise Tarkan’ın konseri oldu. Ücret almadan sahneye çıkan Megastar, hem dernek yönetimi hem de misafirlerce coşkuyla karşılandı. ‘Firuze’ parçasıyla açılışı yapan sanatçı, iki saat sahnede kalarak toplam 21 parça seslendirdi ve iki kostüm giydi. Davetlilerin dans ederek eşlik ettiği konserde, Türk sanat müziği eserleri de seslendiren Tarkan’a,
20 kişilik bir orkestra eşlik etti. Atasay Mücevherat ana sponsorluğunda gerçekleşen gecenin tüm geliri, sokaktan kurtarılmış ve topluma kazandırılmış çocukların eğitim gördükleri Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi binasının yapımına ayrıldı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler