Taraftardan kaptana çiçek

Cumartesi oynanan Ümraniyespor maçında ıslıklara hedef olan kaptan Selçuk Şahin için Teksas Taraftarlarından Necmi Ayyıldız çiçek vererek, özür diledi.

Taraftardan kaptana çiçek
- A +

 

Bursaspor’un bugün akşamüzeri yaptığı haftanın ilk çalışması öncesinde Bursaspor’un Teksas Grubundan Necmi Ayyıldız, arkadaşlarıyla birlikte Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne gelerek, yaşanan nahoş olayla ilgili futbolculardan özür diledi ve Selçuk Şahin için ikinci kaptan Özer Hurmacı’ya çiçektakdim etti.

Burada yaşanan olaylar nedeniyle tüm futbolculardan protestocular adına özür dileyen Necmi Ayyıldız, “Kaptanımız Selçuk Şahin’e yapılan tepkiyi bizler kabul edemiyoruz. Bizler Teksas Grubu ve diğer gruplar olarak her zaman sizlerin yanındayız. Tribünlerin boş olması nedeniyle belki üzülüyorsunuz. Ancak cumartesi iş günü olması nedeniyle binlerce arkadaşımız maça kombineleri olduğu halde gelemiyor. Teksas tribünü olarak bu ıslıklı protesto için sizlerden özür diliyoruz. Hakkınızı helal edin. Sizlerin bizi yeniden Süper Lig’e taşıyacağınıza inanıyoruz. Bu yaşanan talihsiz bir olaydı” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler