Tanıştığı her kadını hamile bırakıyor!

İngiliz Keith MacDonald, havadan para kazanmanın yolunu buldu. Tanıştığı her kadını hamile bırakmak gibi bir adeti olan adam, 10 kadından tam 15 çocuk yaptı. McDonald, ülke bütçesine şimdilik 2 milyon sterlin zarar verdi.

Tanıştığı her kadını hamile bırakıyor!
- A +

 

Çocuk yapmak, İngiltere'de yaşayan Keith MacDonald için geçim kaynağı oldu. Öyle ki, her tanıştığı kadını hamile bırakıp, çocuk sahibi olarak devletten yardım alan adam, ülkenin en sorumsuz babası seçildi. 10 ayrı kadından bugüne kadar 15 çocuğu bulunan, 16'ncı çocuğu da yakında dünyaya gelecek olan adam işsizliği bu sayede kafasına takmıyor.

YAN GELİP YATIYOR...

Tanıştığı kadınları önce kendisine aşık eden, ardından onlarla birlikte olup hamile bırakan MacDonald, yan gelip yatarak hayatını sürdürüyor. Kadınların da durumlarından memnun olduğu belirtiliyor. Adamın İngiltere bütçesine veridiği zararın şimdilik 2 milyon sterlin olduğu ifade ediliyor.

40 KADINDAN 40 BEBEK

Çocuklar sayesinde havadan para kazanan sorumsuz baba bütün gününü bilgisayarda oyun oynayarak geçiriyor. Evlenmek gibi bir amacı olmayan adamın hedefi ise çok daha tuhaf. 40 kadın 40 çocuk gibi kendine yeni bir hedef koyan MacDonald, "Hayatıma giren tüm kadınlar benden memnun. Benim çocuğumu doğurmaktan da mutlular. Ben de bu şekilde geçiniyorum. Çocuklarımın hepsini çok seviyorum. 40 çocuğum olduğunda daha da mutlu olacağım. Şimdi 30 kadına ihtiyacım var" şeklinde konuşması herkesi şaşırtıyor.

Yorum Ekle

İlgili Haberler