Takasla bu iş olmaz!

Bir kaç transfer döneminden bu yana Galatasaray’ın gündeminde yer alan A milli takım ve Bursaspor’un başarılı stoperi Sardar Aziz için temsilcisi Haluk Cantar önemli açıklamalar yaptı.

Takasla bu iş olmaz!
- A +

 

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Canatar, “Galatasaray ile Bursaspor arasında şu ana kadar Serdar Aziz ile ilgili hiçbir görüşme gerçekleşmedi. Ben olmayan bir şey üzerine konuşmam. Ama sadece Galatasaray için söylemiyorum. Serdar’ı alacak kulüp, hangisi olursa olsun Bursaspor’un ekonomik beklentilerini gerçekleştirmezse bu transfer gerçekleşmez” dedi. 
TAKASLA BU İŞİ OLMAZ, YURTDIŞINDA DA TALİPLERİ VAR
Canatar, “2 sezonluk daha anlaşması var. Kupa finalinde kırmızı kart cezası nedeniyle oynayamadığı için taraftarın tepkisi oldu. Ama Serdar için Bursaspor’un vereceği karar önemlidir. Serdar’a talip olan takım, A Milli Takım’ın kaptanı ve Bursaspor’un kaptanını transfer etmek istediklerini bilmeli. Ayrıca yurtdışından da çok sayıda teklif var kendisine. Basında Galatasaray’ın takas önerdiğinden bahsediliyor. Takasta önerdiği oyuncular, Selçuk İnan, Burak Yılmaz ya da Muslera olmaz sanırım. Oynatmadığı oyuncular olur. Ben Galatasaray takas önermiştir demiyorum. Sadece basında çıkan haberlerden bahsediyorum. Ama oynamayan oyuncuların teklif edilmesi, Bursaspor’da nasıl karşılanır, burası kocaman bir soru işareti” ifadelerini kullandı. 
TRANSFER BEDELİ 6-7 MİLYON
Haluk Canatar, “Serdar Aziz’le resmi anlamda bir transfer görüşmesi olmadı. Ama geçen sezon devre arasında resmi teklif oldu. Öncesinde biz Bülent Tulun’la Bursa’ya gidip transfer görüşmesi yapmıştık; ama olumlu sonuçlanmadı. Şu anda Serdar sahip olduğunun potansiyelinin yüzde 70 oranında oynuyor. Serdar ileride çok daha iyi olacak. Serdar Aziz’le ilgili benim bildiğim bir transfer gelişmesi yok. Bursaspor’da çok yetkili bir isim 6-7 milyon Euro bonservis bedeli gelebilirse yönetimde görüşülebilir dedi. Şu anda kulüplerin Serdar Aziz dışında bir gündemi var mı? Yok. Serdar Aziz her transfer döneminde gündeme geliyor. Bursaspor’da futbol oynamaya devam ediyor. Serdar’ı alacak kulüp, hangisi olursa olsun Bursaspor’un ekonomik beklentilerini gerçekleştirmezse bu transfer gerçekleşmez” dedi. 

Yorum Ekle

İlgili Haberler