Suyu kesildi diye bakın ne yaptı

Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi'nde abone olmadığı için suyu kesilen kuaför Muhammet T., işlemlerini tamamlanması ardından suyu açmak için gelen Tekirdağ  Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü (TESKİ) çalışanlarına saldırdı. Çıkan kavgada Muhammet T. ve komşusu gözaltına alınırken, yaralanan TESKİ çalışanları hastaneye kaldırıldı.

Suyu kesildi diye bakın ne yaptı
- A +

 

Muhittin Mahallesi Şehit Arman Galata Sokak'ta erkek kuaförü işleten Muhammet T.’nin dükkanında abone olmadığı halde kullandığı gerekçesiyle Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı TESKİ ekipleri tarafından suyu kesildi. Gerekli evraklarını hazırlayan Muhammet T., su abonesi oldu. Kesik olan suyu açmaya giden TESKİ çalışanları Ramadan Hanilçin ve Gökay İşler işyeri sahibi Muhammet T. ve yan komşusu Özcan A., tarafından sopalarla saldırıya uğradı. Başını aldığı darbeler sonucu yaralanan çalışanlardan İşler’in başına Çorlu Devlet Hastanesi’nde 5 dikiş atıldı. Olaydan sonra polis tarafından gözaltına alınan Özcan A. ve Muhammet T., Cumhuriyet Polis Merkezi’ne götürülerek ifadeleri alındı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye başkanı Kadir Albayrak yaşanan olayın son derece yanlış olduğunu belirterek, "Arkadaşlarımız saldırıya uğramıştır. Bu son derece üzücü bir olaydır. Arkadaşlarımıza geçmiş olsun biz bu olayın sonuna kadar takipçisi olacağız" dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler