Survivor All Star’da kim elendi?

Survivor All Star yarışmasında 15 Haziran Pazartesi akşamı kim elendi? Survivor’da dün akşam eleme heyecanı yaşandı.

Survivor All Star’da kim elendi?
- A +

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki finallere iki hafta kala, Survivor’da Acun Ilıcalı’nın açıkladığı yeni kurallarla eleme sistemi de değişmişti. Pazar akşamı yapılan dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından Serenay ve Merve Aydın elemeye kalmıştı. Konseyde Serenay’ın adını yazan Doğukan’la Hakan arasında ise sert tartışmalar yaşanmıştı. Pazartesi akşamı yapılan ikinci dokunulmazlık oyununu ise gönüllüler takımı kaybetti. Gönüllüler’de konseyde Hasan ve Begüm Hilmicem’in adını, Turabi ve Hilmicem ise Hasan’ın adını yazdı. Böylece elemeye Merve, Serenay, Hasan ve Hilmicem kalmış oldu. Geçen hafta son defa yapılan sms oylamasının sonuçlarına göre, dört yarışmacı arasından en az oyu alan isim olan Serenay elenerek Survivor’a veda etti.

Konseyde Doğukan’ın şaşırtıcı bir şekilde ismini yazmasından dolayı elenen Serenay ise adının açıklanmasından sonra gözyaşları döktü. Doğukan’a sitem eden Serenay “Sevdiğim insan tarafından elenmek beni yıktı” dedi. Doğukan’ın omuzuna vuran ve “Artık mutlusundur herhalde. Ben beraber yürüdüğüm insanları hançerlemem” diyen Serenay Aktaş “Ben elenme pahasına da olsa sahip olduğum değerlerden caymadım. Çok üzgünüm. Buna beraber yürüdüğüm sevdiğim insanın sahip olması. Anne-babamdan başka yakın olduğum kimse yoktu Survivor’daki en büyük hatam sanırım bana 1 adım gelene üç adım gitmem oldu. Biraz daha çakal olsaydım yakın arkadaşlarım hançerlemezdi” dedi.

Doğukan Serenay’ın ismini yazmamış olsaydı, dün akşamki elemeye Merve Aydın, Hasan ve Hilmicem girmiş olacaktı. Hasan ve Merve kendi takımlarında son haftalarda en fazla oy alan isimler olduğu için büyük ihtimalle Hilmicem elenmiş olacaktı. Doğukan, ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybetmeleri halinde kendi adının yazılacağını ve Merve’ye karşı da oylamada şansının olmayacağını bildiği için oyu daha az olan Serenay’ı yazarak kendisinin elenme şansını azaltmıştı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler