Spor dünyası ikisinin aşkını konuşuyor!

Tenis dünyasının popüler isimleri Maria Sharapova ile Serena Williams’ın aynı adama aşık oldukları ortaya çıktı.

Spor dünyası ikisinin aşkını konuşuyor!
- A +

 


İngiliz Daily Mail gazetesi, İngiltere’nin başkenti Londra’da devam eden Wimbledon Tenis Turnuvası’nda yarı finalde karşı karşıya gelen Maria Sharapova ile Serena Williams’ın aynı adama aşık olduklarını yazdı.

2012 sonlarından bu yana Rus tenisçi Sharapova ile ilişki yaşayan Bulgar raket Grigor Dimitrov’un daha önceden Serena Williams ile ilişkisi olduğu belirtiliyor. 2012’de Williams ile yollarını ayırdıktan hemen sonra 28 yaşındaki Sharapova ile aşk hayatına yeni bir sayfa açan 24 yaşındaki Dmitrov, ünlü tenisçi Roger Federer’e benzetiliyor.

‘Kalbim çok kırık’

Kadınlarda dünyanın 1 numaralı tenisçisi olarak bilinen ABD’li Serena Williams’ın, Bulgar tenisçi ile olan ilişkisi sona erdiğinde depresyona girdiği ve aylarca kendini toparlayamadığı kaydedildi.

Williams’ın yakın çevresine “Çok duygusal biriyim, bu ilişkiye her şeyimi vermiştim ve kalbim çok kırık” dediği öğrenildi.Karşılaşma öncesi kendisine sorulan soruları yanıtlayan Sharapova, yaşanan olaylardan hiç bahsetmeyerek, “Williams ile oynamaktan gurur duyuyorum, o tenisin en iyisi” yorumunu yaptı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler