sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Sorumsuzluğun fotoğrafları!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın koronavirüs tedbirleri kapsamında pazar yerlerine maskesiz kimselerin alınmayacağını duyurmasının ardından İstanbul Avcılar'daki bir pazar yerinden gelen görüntü dikkat çekti.

Sorumsuzluğun fotoğrafları!
- A +

 

Koronavirüs salgını nedeniyle evden çıkılmaması yönünde çağrılar yapılırken, Avcılar'da kurulan semt pazarındaki kalabalık dikkat çekti. Market ve pazar yerlerinde maske takmanın zorunlu hale getirilmesinin ilk gününde çoğu kişinin maskesiz dolaştığı, sosyal mesafe kurallarının da çiğnendiği görüldü.

Bazı tezgahlarda ise müşteriler sebzeleri elleyerek seçti.Koronavirüs salgınıyla mücadelede alınan önlemler kapsamında en son, marketlere ve pazarlara maskesiz girişlerin yasaklandığı açıkladı. Ancak yasağın ilk gününde Avcılar'da kurallara uyulmadı. Talatpaşa Caddesi'nde kurulan pazar alanındaki kalabalık dikkat çekti.

MASKE TAKMAMALARI DİKKAT ÇEKTİ
Pazara gelenlerin birçoğu maske takmazken, sosyal mesafe kurallarının da hiçe sayıldığı görüldü. Polis ekipleri maske takmayan vatandaşlara uyarılarda bulundu.

ÜRÜNLERİ ELLEYEREK SEÇTİLER
Öte yandan bazı tezgahlarda müşterilerin sebze ve meyveleri elleyerek seçtikleri görüldü.

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam üzeri yaptığı konuşmada koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan yeni kararları duyurmuştu. Erdoğan "Pazar yerleri ve marketler gibi, insanların toplu bulunduğu alanlarda herkesin maske takması zorunlu olacaktır" ifadelerini kullanmıştı.

İşte semt pazarından gelen o görüntüler;

İlgili haber için tıklayın.

Cumhurbaşkanı Erdoğan uyardı ama onlar kesti!

Yorum Ekle

İlgili Haberler