Son gün 1 Haziran

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, emlak ve çevre temizlik vergilerinin ilk taksitlerinin en geç 1 Haziran’a kadar ödenmesi uyarısında bulundu.

Son gün 1 Haziran
- A +

 

Hizmetlerin aralıksız sürmesi için Yıldırımlıları vergilerini ödemeleri için en geç 1 Haziran gününe kadar Yıldırım Belediyesi’ne beklediklerini söyleyen Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Vergi geleceğin teminatıdır. Halkımıza daha iyi hizmetler verme adına, halkımızın da üstlerine düşen sorumluluğu yerine getirmeleri önemlidir” dedi.

İlçe sakinlerinin vergi borçlarının ödenmesine dair gereken hassasiyeti göstereceklerine inandığını belirten Başkan İsmail Hakkı Edebali, “Vatandaşlarımızın vergilerini cezalı ödememeleri ve mağdur olmamaları adına Yıldırım Belediyesi olarak her türlü kolaylığı sağlıyoruz” diye konuştu.

VEZNELER HAFTA SONU DA HİZMET VERECEK

Vergi borçlarının belediye veznelerinin yanı sıra Yıldırım Belediyesi internet adresi üzerinden de ödenebileceğini hatırlatan Başkan Edebali, “Vatandaşlarımızın vergi borçlarını veznelerin haricinde www.yildirim.bel.tr adresinden online olarak ödemelerini kolaylıkla yapabilirler. Ayrıca Halkbank ve PTT şubelerinden de vergi borçlarının ilk taksitini ödeyebilirler” şeklinde konuştu.

30 Mayıs Cumartesi ve 31 Mayıs Pazar tarihlerinde Yıldırım Belediyesi veznelerinin açık olacağını bildiren Edebali, “Hafta içi fırsat bulamayan vatandaşlarımızın bu önemli sorumluluğu yerine getirmesi için veznelerimiz son 2 gün de hizmet verecek” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler