Sokakta ünlendi, milyonlar hayranı!

Ankara metrosunda başlayan müzik hayatında sosyal medya aracılığıyla şöhreti yakalayan Koray Avcı, 27 Mayıs gecesi Bursa Kat 3’te sahneye çıkacak.

Sokakta ünlendi, milyonlar hayranı!
- A +

 

Yaklaşık 10 yıldır müzikle uğraşan ve fizik mühendisliği okumak için üniversiteye başladığı yıl 25 farklı enstrüman çalmayı öğrenen Koray Avcı, ailesinin tüm muhalefetine rağmen müziği seçen biri… Sokaklarda çalıp söyleyen Avcı’yı üne kavuşturan mekan Ankara Metrosu… Burada çekilen görüntüleri youtube’da yayınlanınca yıldızı parlayan Avcı’nın bazı videoları 5 milyon izlenmeyle rekora ulaştı.

Koray Avcı dinleyicilerini büyülemeye devam ediyor. Koray Avcı videosu izleyenler yaptıkları sosyal medya paylaşımlarıyla bir sokak sanatçısını milyonların gündemine taşıdı.

Yaptığı müziğin kalitesi, çeşitliliği ve şarkı aralarında okuduğu şiirler ve yaptığı esprilerle kendisini izleyenleri güldüren, eğlendiren Koray Avcı, 27 Mayıs 2015 gecesi Bursa Kat 3’te sahne alacak.

Sosyal medyada Koray Avcı için söylenen şu söz dikkat çekici: “Metroda insanları neşelendirmekle başlayan amatör dünyaları, daha ilk haftalarında insanların hayran bakışlarıyla doldu ve onlar da insanların koşuşturmalı hallerine 2 dakika da olsa mola vermelerini sağlamaktan oldukça hoşnutlar.”

Bu bakış açısıyla Koray Avcı, Bursalılar’ın da yoğun iş temposuna bir geceliğine ara verebilecekleri bir fırsat…

Yorum Ekle

İlgili Haberler