sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


ŞOK SKANDAL: Bursa Yüzme İl Temsilcisi öğrencisine tacizden tutuklandı

Türkiye Yüzme Federasyonu Uluslararası 2. Turkcell Edirne Kupası yarışmalarına katılan 15 yaşındaki sporcusunu kaldığı otelde taciz ettiği iddiasıyla Bursa Temsilcisi F.G. tutuklandı.

ŞOK SKANDAL: Bursa Yüzme İl Temsilcisi öğrencisine tacizden tutuklandı
- A +

 

Türkiye Yüzme Federasyonu Uluslararası 2. Turkcell Edirne Kupası yarışmalarına katılan 15 yaşındaki sporcusunu kaldığı otelde taciz ettiği iddiasıyla Bursa Temsilcisi F.G. tutuklandı.

Türkiye ve Yunanistan’dan gelen 15 yaş ve üstü 300 yüzücü, hafta sonu Uluslararası 2. Turkcell Edirne Kupası yarışmalarında Olimpik Yüzme Havuzu’nda kulaç attı.  

Türk Milli Takımı ile Ankara, Antalya, Kayseri, Eskişehir, Bursa, Gaziantep, Malatya, Mersin, Samsun, Trabzon ve İzmir’den yüzme kulüplerinin sporcularının 17-21 Şubat tarihleri arasında mücadele ettiği şampiyonaya ‘taciz skandalı’ damgasını vurdu.

Edirne’deki yarışmalara katılan Türkiye Yüzme Federasyonu Bursa İl Temsilcisi F.G., konakladığı otelde 15 yaşındaki yüzücüyü odasına alarak taciz etti.

Genç yüzücünün şikayetçi olması üzerine gözaltına alınan F.G.’nin konukladığı otel odasındaki eşyaları arasında yapılan aramada seks oyuncaları bulundu.

Edirne Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatı ile yaşı küçük erkek sporcuya taciz suçlamasıyla gözaltına alınan F.G. çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Gebersin 23 Şubat 2021 19:18 Hayır anlamadığım neden gözleri kapalı o taciz etti ufacık çocuğa acın gözlerini resmini netleştiren ifşa olsun. Herkese geberesice sapık hayvan

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı İdam gelsin 22 Şubat 2021 21:35 Böyle kanı bozuk adilere idam gelsin. Bu ilk değildir. Kimbilir hangi masumların canını yaktı. Bunu böyle önemli makamlara koyup evlat emanet ettirenlerinde canı cehenneme. İntihar etsin. Yüz karası.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı BursaMilli yüzücü 24 Şubat 2021 01:37 BİRİSİ !!! SÖZÜM SANA !! bundan tam 10 yıl öncesini sağdan soldan araştır,aynı olaydan sicili var kendileri akp'ye samimi oldugu icin dönemin şahin başkan zamanlarında aynı olay ört,pas edildi bu 2.olayı bu sefer patladı bilen biliyo bende 34 yaşında bir insanim 14 yıllıkta antrenörüm İYİ TANIRIZ SENİN TANIDIĞINI ;) BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ ?

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Murat 23 Şubat 2021 21:48 Allah binbirtürlü belanı versin şerefsiz bu güzide camiada senin yerin yok İnşallah cezanı fazlasıyla çekersin şerefsiz sdi haysiyetsiz köpek Aynen idam gelsin bu tür şerefsiz haysiyetsizler için idammmm

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Olmaz. 23 Şubat 2021 22:11 Bildiğimiz fg. Daha önce yapmış ve üstü örtülmüştü. 2013 yılında. Çocuk daha küçüktü o zamanlar.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı İsimsiz 24 Şubat 2021 13:13 Olaya suç üstü yapılmış seks oyuncaklarına kadar ele geçirilmiş hakettiği yer Silivri ceza evi idi savcı gerektiği yere nakletmiş orada ona gerektiği muamameleyi itina ile gösterirler...

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı İnsan 24 Şubat 2021 01:45 İnsan sanarsın ama canavar ruhlu sapığın teki çıkar alabileceği en büyük cezayı alır umarım yazık yazık

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Vurun kahpeye 24 Şubat 2021 00:26 Sözün bittıgı yer. Direk idam kalıbının adamı degılmıs ailesine yazık Ama adalet yerını bulacaktır.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Gerek yok 28 Şubat 2021 00:19 Federasyondan tık yok..? açıklama yok, kabul veya red yok, hiç biri ortada yok..? Sanki bu konuyu hiç kimse bilmiyor, mafya kılıklı federasyon yöneticileri... bu sapık sizin ekibinizin bir parçası değil mi? gerek federasyon gerekse il temsilciliği görevlerine siyaset kanalı ile atanmış eğitimsiz ve liyakatsizler çıkın özür dileyin.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Birisi 22 Şubat 2021 22:39 Eğer bildiğimiz FG ise böyle birşey yapacağını inanmıyorum. Ben de yüzücü babasıyım ve FG yi az da olsa tanırım. Bunda bir iş var ama.

İlgili Haberler