evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma evden eve nakliyatSıcaklık bunaltıyor

MUĞLA'nın Marmaris İlçesi'nde tatilciler, gündüz sıcaktan bunalıp plajlara, geceleri de bar ve diskolara akın ediyor. Gündüz dinlenen tatilciler; gece çılgınca eğlenip depoladıkları enerjiyi harcıyor.

Sıcaklık bunaltıyor
- A +

 

Eşsiz doğası ve eğlence mekanlarıyla dünyaca ünlü tatil merkezi Marmaris'te, nem ile birlikte 30 dereceyi aşan hava sıcaklığı tatilcileri bunaltıyor. Bu nedenle her gün; kent merkezinden İçmeler Mahallesi'ne kadar uzanan 11 kilometrelik mavi bayraklı plajlar, yerli ve yabancı turistlerle dolup taşıyor. Birbirinden güzel Rus ve İngiliz turistlerin şezlonglarda üstsüz ve sere serpe güneşlenmesi renkli görüntüler oluşturuyor. Kimi tatilcilerin, şezlonglarını denize çekerek serinlemeye çalışıyor.

GECE DE BARLARA AKIN

Marmaris'te gündüz dinlenen tatilciler, akşam da soluğu eğlence mekanlarında alıyor. Yat Limanı ve Kordon Caddesi'ndeki mekanlar tıka basa doluyor. Yanyana sıralanan disko ve gece kulüpleriyle, 300 metre uzunluğundaki Barlar Sokağı'nda iğne atsan yere düşmeyecek görüntüler oluşuyor. Yerli ve yabancı turistler, DJ'lerin hareketli müzikleri eşliğinde durmaksızın pistte dans ederek çılgınca eğleniyor. Birbirinden alımlı kadın tatilciler, kendilerini eğlendirmeye çalışan profesyonel dansçılara nazire yaparcasına, onlarla yarışıyor.

Yorum Ekle