Sevgilinizden ayrılmak istiyorsanız bu habere dikkat!

Teknolojinin gelişmesiyle her gün yeni uygulamalar gelişiyor. Son uygulama sevgilisinden ayrılmak isteyen ama bir türlü bunu başaramayanlar için işte detaylar...

Sevgilinizden ayrılmak istiyorsanız bu habere dikkat!
- A +

 

Sosyal medya araçlarıyla ya da Tinder gibi mobil uygulamalar ile sevgili bulmak çok kolay. Peki ya sevgiliden ayrılmak. İşte bu işin en zor yanı. Ancak Binder adı verilen yeni bir uygulama sevgilisinden ayrılmak isteyenlere yardımcı olacak türden.

Binder, arkadaş bulma uygulaması Tinder mantığıyla çalışıyor ancak parmağınızı bu defa yeni biriyle tanışmak için değil beraber olduğunuz kişiden ayrılmak için sağa kaydırıyorsunuz.

Ayrılmak istediğiniz sevgilinize uygulama içerisinde bulunan ''erkek/kız arkadaşınız artık sizi sevmiyor'', ''sizden nefret ediyor'', ''sizi görünce midesi bulanıyor'' gibi cümlelerden birisini seçerek yazılı ya da sesli mesaj olarak gönderebiliyorsunuz.

Binder; her ne kadar gerçek ve indirilebilir bir uygulama olsa da İskoç bira üreticisi Tennent's tarafından geliştirildiğini göz önüne alırsak aslında uygulamanın amacı tamamen eğlence.

Yorum Ekle

İlgili Haberler