Seren'den Kıvanç'a yanıt geldi!

Cesur ve Güzel'in başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ hakkında çıkan "eşi Başak Dizer öpüşme yasağı koydu" iddialarına, sosyal medya hesabından "Şahsıma saldırıdır." diyerek cevap verdi. Sonra ise Seren Serengil sosyal medyadan cevap verdi.

Seren'den Kıvanç'a yanıt geldi!
- A +

 

'Cesur ve Güzel' dizisi, başrollerinde oynayan Kıvanç Tatlıtuğ hakkında eşi Başak Dizer'in öpüşme sahnelerini istemediği iddialarını Duymayan Kalmasın programının sunucu Seren Serengil dile getirmişti. Kıvanç Tatlıtuğ bu haberlere "Şahsıma ve kariyerime saldırıdır" diyerek ateş püskürdü. Ünlü oyuncu, sosyal medyadan bir açıklama yaptı.

İşte bu açıklamaya Seren Serengil tarafından yanıt geldi. Serengil, Instagram’dan yayınladığı mesajını Ben böyleyim...notuyla paylaştı.


OLAYIN ÖZETİ:

Seren Serengil, dizi devam ederken eşi Onur Saylak'tan ayrılan ve adı Umut Evirgen'le anılmaya başlayan Tuba Büyüküsten'e, Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'den dikkat çeken bir veto geldiğini açıkladı. "Sette çalışan birinden öğrendim" diyerek başladığı cümlesini, Başak Dizer eşine dizideki öpüşme sahneleriyle ilgili olarak yasak koyduğundan dolayı Kıvanç Tatlıtuğ'un dizi senaristlerinden ve yapımcılarından Tuba Büyüküstün'le olan yakınlaşma ve öpüşme sahnelerini 'Tuba'yla öpüşmekten rahatsız oluyorum' diyerek diziden kaldırılmasını istediğini söyledi.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ