Serenay Sarıkaya saldırıya uğradı

Etiler'deki evine giderken saldırıya uğrayan Serenay Sarıkaya, uğradığı saldırıdan sonra ilk kez açıklama yaparak şahsın çok uzun zamandır kendisine ve çevresine karşı tehdit oluşturacak hareketlerde bulunduğunu söyledi.

Serenay Sarıkaya saldırıya uğradı
- A +

 

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz gün otomobiliyle Etiler’deki evine doğru giderken iddiaya göre, aracı kimliği belirsiz bir kişi tarafından tekmelendi. Ağır küfürlerle saldırıya uğrayan Sarıkaya, olay sonrasında ise Etiler Karakolu'na gidip şikayette bulundu. Saldırıda bulunan kişinin Serenay Sarıkaya’ya takıntılı olduğu ve adım adım takip edip taciz ettiği ileri sürüldü.

'ÇOK UZUN ZAMANDIR DEVAM EDİYOR'

Saldırı sonrası ilk kez açıklama yapan Sarıkaya, "Çok uzun zamandır yakın çevreme ve bana tehdit oluşturacak hareketlerde bulunuyor. Ofise de saldırmıştı aynı kişi. Evime kadar gelip böyle ciddi şeyler yapacağını düşünmemiştim açıkçası. Şikayet ettik umarım daha ileri gitmeden hallolur" dedi.

 'DÜN DE YARDIMCIMA SALDIRDI'

"Ben şahsı hiç tanımıyorum" diyen Sarıkaya, "Ofis arkadaşlarımı da korkuttu o gün, araçlara da zarar verdi. Ofisteki insanlara baya korku dolu anlar yaşattı. Dün de yardımcım Fatih Bey'e saldırdı, arabaya saldırdı. Şikayetçi oldum, Fatih Bey de oldu. Bugün tekrar görüşmeye gideceğiz halledeceğiz inşallah" ifadelerini kullandı.

İlgili haber için tıklayın.

Bursa sahnelerinin güçlü sesi Mehmet Çevik’in ünü Türkiye sınırlarını aştı

Yorum Ekle

İlgili Haberler