Serenay Sarıkaya hakkında aşk iddası

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin hakkındaki aşk iddiaları bitmek bilmiyor. Aynı reklamda rol alan Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya'nın aşklarını yaşayabilmek için yurt dışına gittikleri iddia ediliyor.

Serenay Sarıkaya hakkında aşk iddası
- A +

 

Uzun süredir Kerem Bursin ile aynı projede yer alan Serenay Sarıkaya'nın aşk yaşadığı konuşuluyordu ancak bu aşk hiçbir zaman resmiyet kazanacak şekilde görüntülenmemişti. İkilinin aşk yaşadığı haberleri bir süredir gündemden uzaklaşmıştı. Gelen haberlere göre Kerem Bursin ile Serenay Sarıkaya, aşklarını gözlerden uzak yaşamak için İtalya'ya gitmişti. En son Çağatay Ulusoy ile birlikte olan Serenay Sarıkaya, Kerem Bursin ile reklam çekimlerinde yakınlaşmıştı.

VENEDİK'TE BİR GÜN

Dizileri bu sezon final yapan iki isim Kerem Bursin ile Serenay Sarıkaya'nın aşk kaçamağı yaptıkları konuşuluyor. İddialara göre; kameralardan ve meraklı gözlerden uzakta bir tatil geçirmek isteyen çift, İtalya'nın Bologna şehrinde başbaşaydı. Oradan bir günlüğüne Venedik'e geçen Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin 2 Temmuz günü, İstanbul'a dönmüştü. Gözlerden uzak bir tatil geçiren ikilinin tanınmamak için uçuş süresince şapkalarını çıkarmadığı da gelen haberler arasında.

Yorum Ekle

İlgili Haberler