Seren Serengil acil ameliyata alındı!

Geçirdiği mide ameliyatlarının ardından sağlık problemleriyle boğuşan Seren Serengil'in acil ameliyata alındığı ortaya çıktı. Serengil'in hayranlarını üzen haberi sevgilisi Mustafa Tohma sosyal medya hesabından verdi.

Seren Serengil acil ameliyata alındı!
- A +

 

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele veriyor. 

Son olarak, bugün sabah 05.30'da artan ağrıları sonucu hastaneye kaldırılan Seren Serengil'in acil ameliyata alındığı öğrenildi. Seren Serengil'in sevgilisi Mustafa Tohma, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: 

"Serom az sonra maalesef ameliyata alınıyor. Sabah 5:30 aniden gelişen ve artan ağrılar sonucu hastaneye geldik. Yapılan kontrollerden sonra geçirdiği ameliyat sonrası safra kesesi çalışamayacak duruma gelmiş. Bu nedenle safra kesesi alınacaktır. Böbreklerde su içmemesinden ve yine geçirdiği ameliyattan dolayı böbreklerde oluşan taşlar kanalları tıkadığı için acilen ameliyata alınacaktır. Dualarınızla bugünleri atlatacak."

Yorum Ekle

İlgili Haberler