Serdar ve Ozan için 15 milyon euro!

Galatasaray, Fenerbahçe'nin de peşinde olduğu Ozan Tufan ile Serdar Aziz'i transfer etmek için büyük bir operasyon başlattı. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun "Rakiplerimize kaptırmayalım"raporu ile harekete geçen sarı-kırmızılı yönetim, milli iki yıldızı Bursaspor'dan resmen istedi.

Serdar ve Ozan için 15 milyon euro!
- A +

 

Timsah'a teklifi başkan Dursun Özbek bizzat kendisi sundu. Özbek, temas kurduğu yeşil-beyazlılar ile başkanlar zirvesinde görüşüp Recep Bölükbaşı'na Ozan ve Serdar'a karşılık Tarık Çamdal, Olcan Adın, Sercan Yıldırım +5 milyon euro teklif etti. 

BURSASPOR 15 MİLYON EURO İSTEDİ
Ancak bu teklif Bölükbaşı tarafından kabul edilmedi. Bölükbaşı, "Ozan Türkiye'nin en yetenekli genç oyuncusu. Yurt dışından talipleri var. Fenerbahçe de bu oyuncumuzu istiyor. Serdar ise Milli Takım'ın stoperi. İkisini de size veririz ama bu takasla olmaz" diyerek Dursun Özbek'ten 15 milyon euro talep etti. Bu parayı çok bulan Galatasaray başkanı, görüşmelerden şimdilik de olsa çekildi. Ancak iki takım arasındaki pazarlıkların yöneticiler bazında devam ettiği, orta yolun bulunmasına çalışıldığı bildirildi.

Fotomaç

Yorum Ekle

İlgili Haberler