Serdar Ortaç eski sevgilisiyle barıştı!

Popçu Serdar Ortaç ile eski sevgilisi Seçil Gür, geçtiğimiz gün İstinyePark AVM'de görüntülendi. 50 yaşındaki şarkıcı, muhabirlerin "İlişkiniz devam ediyor mu?" sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

Serdar Ortaç eski sevgilisiyle barıştı!
- A +

 

Serdar Ortaç-Seçil Gür çifti, önceki gün İstinyePark'ta objektiflere yansıdı.Gazetecilerin görüntülediklerini fark eden Seçil Gür uzaklaşmak isterken, Ortaç muhabirlerin sorularını yanıtlamayı tercih etti.Muhabirlerin "Sizi tekrar bir arada görmek ne güzel" demesi üzerine gülümseyen Ortaç, "Arkadaşlar aslında biz hiç ayrılmamıştık ki. Sadece ben bir salaklık yapmıştım ve özür diledim. Seçil de beni affetti" açıklamasını yaptı.Bunun üzerine "O zaman ilişkiniz kaldığı yerden devam ediyor, öyle mi?" şeklinde soru yönelten muhabirler, kafa karıştıran bir yanıt aldı.

"O BENİM HER ŞEYİM, YANİ EN İYİ ARKADAŞIM"

 Ortaç, muhabirlerin bu sorusunu, "Seçil benim her şeyim, yani en iyi arkadaşım aslında" şeklinde cevapladı.Serdar Ortaç, ardından muhabirlere teşekkür ettikten sonra iki adım ileride yürüyen Seçil Gür'e yetişerek, alışveriş turlarına devam etti.Çift, daha sonra bir restorana geçerek, baş başa akşam yemeği yedi.

İlgili haber için tıklayın.

Acun Ilıcalı'dan Cemalcan itirafı...

Yorum Ekle

İlgili Haberler