Sercan Yıldırım'ın aşkına Acun'dan ilk yorum!

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'da Sercan'ın Nisa'dan hoşlandığı iddia edildi. Bu yakınlaşmayla ilgili ilk kez konuşan Acun Ilıcalı, "Sercan'ın Nisa'ya bir ilgisi var onu görebiliyorum ama Nisan'dan Sercan'a karşı bir ilgi var mı daha göremedik" ifadelerini kullandı.

Sercan Yıldırım'ın aşkına Acun'dan ilk yorum!
- A +

 

Survivor 2020'de geçtiğimiz hafta Sercan ve Barış birbirine girmişti. Oyun sırasında bir hayli gerilen ikili arkadaşlarının araya girmesiyle sakinleşmişti.

Sercan kavganın nedenini, "Barış'a daha önce bir sırrımı verdim. Barış bunu ada değiştirdiği zaman karşı tarafa söyledi" sözleriyle açıklamıştı.

BARDAKTAKİ DETAY

İddiaya göre Sercan'ın büyük sırrı Nisa'dan hoşlanmasıydı. Sosyal medyada da bu olay büyük bir yankı uyandırırken Sercan'ın bardağındaki detay aşkı ele verdi. Sercan adada kullandığı bardağa S ve N harfini kazıdı.

"NİSA'YA KIYAMIYORUM, O YESİN"

Bugün yayınlanan fragman dikkat çeken anlara sahne oldu. Açık arttırma oyunundan sonra yarışmacılar, kazandıkları paralar ile sevdikleri yemekleri almaya çalışırken Sercan'ın Nisa'ya taptığı jest dikkatlerden kaçmadı.

ACUN'DAN İLK YORUM GELDİ

Acun Ilıcalı, bugün yaptığı canlı yayında bu konuyla ilgili şunları söyledi: Sercan'ın Nisa'ya bir ilgisi var onu görebiliyorum ama Nisa'dan Sercan'a karşı bir ilgi var mı daha göremedik. Biz de sizin gibi ekrandan izliyoruz. Çok yorum yapmak istemem.

İlgili haber için tıklayın.

Bursa'nın 5 günlük hava raporu

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Serkan Baycan (Bursaspor Taraftari) 07 Mayıs 2020 15:05 Yazik Survivora dustun.Biz destek olmayı da bilirdik. Bu camia birleşirdi, Sercan Yıldırım’ı yarışmada şampiyon yapardı. Ama ne yazık ki Galatasaray’a gidişini de, giderken söylediklerini de unutmadık. Şimdi desteği bizden değil Galatasaray’dan bekle.

İlgili Haberler