Şenol Güneş’ten sevgilerle!

Bursasporun eski BJK’nın yeni teknik direktörü Şenol Güneş transferde önceliği eski öğrencilerine verdi!

Şenol Güneş’ten sevgilerle!
- A +

 

VARAN 1

Josue’nin transferi için Porto ile görüşmelerini sıklaştıran ve belirli bir noktaya getiren Bursaspor transfer komitesi, son dönemde Portekiz kulübünün oyalayıcı tavrından dolayı rahatsız olmuş durumda.

Şenol Güneş’in, Josue ile görüştüğü ve aceleci olmamasını istediği iddia edildi. Portekiz ekibi ve oyuncu ile bir görüşme yapmayı planlayan siyah beyazlılar Bursaspor’un iki yabancısı için oldukça istekli durumda.

VARAN 2

Beşiktaş yönetimi Güneş'in istediği doğrultusunda Bursaspor'da forma giyen Şener Özbayraklı ile ciddi olarak ilgilenmeye başladı. Şener’in sözleşmesinde yazan 5 milyon TL karşılığında serbest kalır maddesi nedeniyle Bursaspor ile masaya oturmadan transferi bitirmek istiyor.

VARAN 3

Bursaspor’un Arjantinli yıldızı Fernando Belluschi için de oyuncuya bir teklif yapan Güneş yeşil beyazlıların opsiyon hakkını kullanarak sözleşmesini uzatması nedeniyle bu konuda aksiyon alamadı.

VARAN 4

İlk olarak Fenerbahçe ile anlaştığı haberleri gündemden düşmeyen Fernandao için hamlesini yapan Güneş transfer döneminin başlamasına rağmen sarı lacivertliler ile sözleşme imzalamayan Brezilyalı için araya girdi.

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ile Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu’nun restleşmelerine kadar varan Fernandao transferinin bu nedenle sonlanamadığı belirtiliyor.

 

Bursa.com özel haberidir..

Yorum Ekle

İlgili Haberler