Şener belirsizliği

Bursaspor forması ile geçen sezon yüksek bir performans gösteren Şener, bir çok Süper lig takımının radarına takılmıştı. Tarnsfer iddiaları devam ederken Şener'in menajeri Engin Kırkpınar konu ile ilgili açıklamalar yaptı.

Şener belirsizliği
- A +

 

Adı Beşiktaş ve Fenerbahçe ile anılan 25 yaşındaki sağ bek'in, hangi takıma transfer olacağı belirsizliğini korurken, menajer Engin Kırkpınar konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Sarı Lacivertli kulüp ile görüştüklerini doğrulayan Kırkpınar, "Bir süredir Fenerbahçe ile temaslarımız sürüyor. Görüşmelerin olumlu gittiğini söyleyebilirim. Belli konularda prensip anlaşmasına vardık. Kesin konuşmak için henüz erken ama bu hafta sonuna doğru somut adımların atılacağını tahmin ediyorum" şeklinde konuştu.

Beşiktaş'tan resmi bir teklif almadıklarının ifade eden menajer Engin Kırkpınar, "Eğer Fenerbahçe ile görüşmelerimiz olumsuz ilerleseydi, farklı kulüplerin tekliflerini değerlendirebilirdik. Ancak böyle bir durum yok. Bugüne kadar en ciddi teklif Fenerbahçe'den geldi. Biz de bu doğrultu da hareket ettik. Beşiktaş'tan resmi bir teklif almadık" ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler