Selin Yağcıoğlu'nun aşkı denizde belgelendi

Bir süredir birlikte oldukları iddia edilen oyuncu Berk Atan ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu'nun aşkı sonunda belgelendi. Çeşme'de birlikte tatil yapan çift, denize girerken objektiflere takıldı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikili, sosyal medya hesaplarından herhangi bir paylaşım yapmadı.

Selin Yağcıoğlu'nun aşkı denizde belgelendi
- A +

 

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin başrol oyuncusu Berk Atan, ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu'nun aşk yaşadığı iddia edilmişti. Selin Yağcıoğlu'nun Instagram hikayesinde kendisine gelen mesajları paylaşırken yanlışlıkla sevgilisinin ona attığı "Aşkım hislerimi anlatıyorum sana" mesajını da yanlışlık paylaştı.

DENİZDE GÖRÜNTÜLENDİLER

Mesajın yayılmasının ardından ilişkilerini açıklamayan çiftten oyuncu Yağcıoğlu'nun Instagram fotoğrafının altına "Çok güzelsin be insafsız" diye yazmış ve ilişkisini açık etmişti. Birlikte tatile çıkan sevgililer ilk kez önceki gün Çeşme'de görüntülendi. Denize giren ve yüzmek yerine suyun içinde sohbet eden ikili, daha sonra localarında vakit geçirdi.

Instagram'da 689 bin takipçisi bulunan Selin Yağcıoğlu'nun bir kızı var.

Yorum Ekle

İlgili Haberler