sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Selin Ciğerci Gökhan Çıra boşandı mı?

Selin Ciğerci Gökhan Çıra boşandı mı?
- A +

 

Selin Ciğerci Gökhan Çıra boşandı mı? Selin Ciğerci Gökhan Çıra kimdir?

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci boşandı mı? sorusu haklarında çıkan iddialar ile gündeme geldi. Geçen hafta Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın adı aldatma olaylarına karışmıştı. Sosyal medyada Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çiftinin boşandığı iddia edildi. Selin Ciğerci boşandı mı soruları gündeme geldi. İşte Selin Ciğerci boşandı mı? sorusunun yanıtı.
haber metninin boyutu  
haber metnini yazdır 

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çiftinin ayrılık haberleri sosyal medyada gündem oldu. Geçen hafta eşi Gökhan Çıra'nın kendisini aldattığı ileri sürülen Melisa Emirbayer'in evine gidip şiddet uygulayıp tehdit ettiği söylenen Selin Ciğerci, Instagram hesabından yayınladığı videoda "Bunlar kurgu" diyerek gözyaşlarına boğulmuştu. İkilinin boşanacakları iddia edildi. Peki ama Selin Ciğerci Gökhan Çıra çifti boşandı mı?

Selin Ciğerci boşandı mı?
Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çiftinin bugün anlaşmalı olarak boşanacakları iddia edildi. İkilinin Beykoz Adliyesinde boşanacağı öne sürüldü. Henüz resmi bir açıklama gelmedi. 

Gökhan Çıra kimdir?

Gökhan Çıra, 16 Şubat 1996 Tokat/Turhal doğumludur. Fatsa Yaşamspor'da futbol hayatına başlayan Gökhan Çıra, daha sonra Altınordu Belediyespor, Soyaspor Genlik kulüplerinde amatör lisansla performans gösterdi.


Gökhan Çıra Galatasaray'a 25 bin Euro bedelle transfer oldu ve Galatasaray U19 takımında oynadı. Ardından Beylerbeyi takımına transfer edildi. Gökhan Çıra 2017-2019 sezonundan itibaren Diyarbekirspor takımında top koşturmaya başladı.Gökhan Çıra Eylül 2019'da bedelsiz olarak Tuzlaspor'a gelmiştir. Gökhan Çıra Tuzlaspor futbolcusudur ve 84 numaralı formayı giymektedir.

Selin Ciğerci kimdir?


 Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ adıyla ünlenmişti. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirten Selin Ciğerci, DJ'lik yaparak hayatını sürdürmektedir.


Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout'a katıldı. Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen sosyal medya fenomeni, bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu ifade etmişti. Son olarak Gökhan Çıra ile birlikte olan Selin Ciğerci evlilik arefesindeyken ayrılık kararı almıştı. İkili daha sonra evlenmişti ve adları şu sıralar boşanma haberlerine karıştı. 

Yorum Ekle

İlgili Haberler