Selim Kurtulan "Nasıl olacak bu iş?"

Teksas Tribün Grubu Liderlerinden Selim Kurtulan, Bursaspor Kulübü Divan Kurulu toplantısında söz aldı.

Selim Kurtulan "Nasıl olacak bu iş?"
- A +

 

Selim Kurtulan konuşmasında şu ifadeleri kullandı: "Mesut Mestan'a teşekkür ederim. Başkan olduğu için... Başka başkan adayı çıkmadı. Bursaspor sahipsiz kaldı. Kongrede çıktım teşekkür ettim ama ondan öncesi var. Ancak o zaman çıktım dedim ki Mesut abi bak 60 milyon ödeme var. Bak bu para sende var mı? Bu para bende var dedi. Bak o zaman bravo biz senin arkandayız dedim. Senin askeriniz dedik o zaman. 2 ay oldu 1 lira ödemediniz. Nasıl olacak bu iş?

Beyler burası Bursaspor, Çemişgezekspor değil. Verdiğiniz sözler nerede? Neden tutulmuyor?

Rica ettim dedim ki kombine fiyatlarını indireceğiniz kadar indirin. Şu kale arkalarını yapın 100-300 lira. 40 bin kişi doldursun şu stadı. Bursaspor kapalı gişe yazdıralım her yere. Lazım bu, şahlanmak için lazım. Ama yönetim kurulundan onay çıkmadı. Size yalvarıyorum Bursaspor taraftarının cebinden çıkın artık. Taraftardan alacağınız parayla gidilecek bir yol artık futbolda. Buradan iki kuruş fazla kazanması kulübün hiçbir işe yaramaz. Bunu anlayın. 2 ay oldu çarşıya çıkamıyorum. Gören tahta diyor, gören tahta diyor. Ayıptır ya. O tahtayı bizim kafamıza vuracaklar. Yapamıyorsanız bırakacaksınız arkadaşlar. Oyalamayın kimseyi."

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Misafir . 22 Ağustos 2019 01:05 Konuralp Yeşil bırakın Allah aşkına kırmızı dipli mumlamı davet ettiler İki ......k nereye ....... Yakışır boşa ahkam kesmenin anlamı yok 55 yıllık Bursasporlu 21 yıl Seçme seçilme hakka Ağız genel kurulu üye delegesi olarak hiç birinize güvenmiyorum, içinizde okan Uç aylık kongre üyesi sözde çakma Bursasporlu degil, Özde Bursasporluyum nokta.

İlgili Haberler