Sedat Peker'den, Cahit Özkan paylaşımı

Suç örgütü lideri Sedat Peker, basın danışmanı Emre Olur’un, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan hakkındaki bir paylaşımını retweet etti.

Sedat Peker'den, Cahit Özkan paylaşımı
- A +

 

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) baktı ki Türkiye'ye diz çöktüremiyor, o zaman teslim oldu" demiş, AKP Sözcüsü Ömer Çelik ise, "Cahit Özkan’ın Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri ilişkilerine dair beyanları partimizin görüşlerini yansıtmamaktadır" açıklamasını yapmıştı.

Yaptığı Youtube paylaşımlarıyla Türkiye'nin gündemini değiştiren suç örgütü lideri Sedat Peker'in basın danışmanı Emre Olur, bugün yaptığı paylaşımında Cahit Özkan’ın BAE ile ilgili açıklamalarını, hangi soru üzerine yaptığına işaret etti.

''GÖZÜNDEN KAÇMIŞ OLABİLİR''

Olur, “Gazeteci dostlarımızın gözünden kaçmış olabilir. Cahit Özkan’ın yaptığı açıklamalar çok önemli! Ancak haberin önemini on kat arttıracak olan ise Armağan Çağlayan'ın ‘BAE ile Sedat Peker’i susturmak için mi yakınlaştınız?’ sorusuna bu cevabın verilmiş olmasıdır” ifadelerini kullandı.

PEKERİ RETWEET ETTİ

Peker ise, Emre Olur’un bu paylaşımını retweet etti.

Peker, Birleşik Arap Emirlikleri’nde kendisine uygulandığı ifade ettiği yasak nedeniyle sosyal medyadan doğrudan bir paylaşım yapamıyor. Ancak Peker, sessizliğini son dönemde yaptığı beğeni ve retweetlerle bozdu.

ÖZKAN'IN İSTİFASI İSTENDİĞİ İDDİA EDİLDİ

Gazeteci İsmail Saymaz, sosyal medya platformu Twitter üzerinden AKP yönetimindeki Birleşik Arap Emirlikleri'ne krizine ilişkin paylaşımda bulunarak, "Öğrendiğim kadarıyla AK Parti’de, Grup Başkanvekili Cahit Özkan’dan istifa etmesi istendi. Ancak Özkan, direniyor" dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler