Sedat Dursun “Gitmek istemiyorum” (ÖZEL HABER)

Bursasporlu futbolcu Sedat Dursun takımdan ayrılmak istemediğini söyledi.

Sedat Dursun “Gitmek istemiyorum” (ÖZEL HABER)
- A +

 

Bursaspor'dan ayrılması gündemde olan ve Teknik Direktör Mustafa Er'in de "Kubilay gibi sorunlar yaşıyor, artık bizimle olmayacak" dediği Sedat Dursun , Bursa.com'a açıklamalarda bulundu. 
Sedat Dursun kendisi ile ilgili kamuoyunda konuşulan konularla ilgili şunları söyledi. 

PARA KONUSU

Ben 10 yıldır buradayım. Buranın çocuğuyum. Bugüne kadar bu renkler için pekçok fedalarlık yaptım. Onurla bu armayı taşıdım. Bu seneye kadar da para konuşmadım. Geçen sene çok cüzi bir miktara anlaştım. Onun da yarısını alabildim. Kulubümü  federasyona şikayet etmeyi kesinlikle aklımdan geçirmedim. Boşa çıkmayı düşünmedim. Ancak bu girişimlerde buluna arkadaşlarımla, ücretleri artırılarak anlaşıldı. Ben ise kendimi önemsiz hissettirildim. Bu beni çok üzdü.
Beni geçen sene de isteyenler vardı. "Kulübümde kalmalıyım" dedim. Ancak bu sene ücretimde iyileştirme istedim.

Sonuçta artık çocuk değiliz. Ben de 24 yaşıma girmek üzereyim. Bu isteğim nedeniyle de bu sıkıntılı süreç ortaya çıktı. 

O MESAJI ATMAMALIYDIM

Altınordu maçı sonrası sosyal medyadan paylaştığım mesaj için ben de üzgünüm. Bir anlık duygudallığıma geldi.

Hocam da bu konuda çok haklı. Genç insanlarız sonuçta hata yapabiliyoruz. 

ALTYAPI OYUNCULARI DAHA DEĞERLİ OLMALI

Taraftarımız, camiamız altyapıya sağolsunlar çok sahip çıkıyorlar. Onların hakkını ödeyemeyiz. Ancak özellikle az önce  bahsettiğim durumlarda yani sözleşme imzalarken veya ödemelerde "Bizim çocuk idare eder" denilerek sıkıntıya düşüyoruz. Tabii ki idare ettik, yine ederiz; ama bazı noktalardan sonra da bizim de dayanacak gücümüz kalmıyor. Bir kaç senedir verilen sözler oldu ve tutulmadı hep sustum. Burada yani Bursa'da biz Bursa çocukları, altyapıdan yetişenler daha değerli olmalı. Ama malesef öyle değil. Yeni yönetimle ilgili bu konuda bir sıkıntım olmadı. Sadece şu ana kadar iyileştirme talebime bir cevap gelmedi. Mustafa Er Hocam'la da, yönetimle de tekrar görüşmeye hazırım. 

AYRILMAK İSTEMİYORUM

Yazdığım mesaj nedeniyle ayrılmak istediğimin düşünülmesi gayet normal. Ama ifade ettiğim gibi bir anlık duygusallığıma geldi. Evet profesyoneliz; ama benim için önce Bursaspor gelir. Kulübümle anlaşabilmek ve burada kalmak ve oynamak istiyorum. 

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Recep 23 Eylül 2020 17:38 Burada iki soru geliyor aklıma gidecek takımmı bulamadı veya gerçekten samimi söylrdiklerinde? Buradan ne söylesek boş olur. Kendisini kişisel olarak tanımıyoruz sonuçta. Fakat bu sorular gelmiyor değil insanın aklına

İlgili Haberler